هواداران از تراکتور و ماشین‌سازی برد و بازی تماشایی می‌خواهند

تبریز - ایرنا - پیشکسوت و مربی فوتبال با اشاره به بازی‌های هفته قبل نمایندگان تبریز در رقابت‌های لیگ برتر، گفت: هواداران از تیم‌هایشان برد و بازی تماشایی می‌خواهند.

علی ابراهیمیان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به بازی تراکتور و شهر خودرو از هفته نهم این رقابت ها افزود: با توجه به برنامه ریزی و هدف تیم شهرخودرو که تنها کسب یک امتیاز از تراکتور بود تراکتوری ها تا دقیقه ۲۵ بازی فشار زیادی بر روی شهرخودرو تحمیل کردند ولی نتوانستند به گل دست یابند و بعد از آن بازی متعادلی را از هر ۲ تیم شاهد بودیم و با تعویض اجباری اشکان دژاگه دیگر تیم تراکتور نتوانست تا پایان نیمه نخست در وسط زمین بازی سازی کند و با نتیجه بدون گل به رختکن رفتند.  

وی با اشاره به نبود محمد خانزاده و اکبر ایمانی در این دیدار خاطرنشان کرد: با نبود این ۲ بازیکن در خط میانی تیم تراکتور عملا در طراحی و بازی سازی با مشکل روبرو بود و از آنجا که بازی سازی تیم تراکتور بیشتر از خط دفاعی شروع می شود و با توجه به اینکه این تیم در انجام پاس کاری هم مشکل دارد از این رو نتیجه دلخواه در این بازی حاصل نشد.

ابراهیمیان اضافه کرد: تیم شهرخودرو که بیشتر برای کسب یک امتیاز به تبریز آمده بود به هدفش رسید و این در حالی بود که می توانست این بازی را در دقایق پایانی به سود خود پایان دهد و این خوش شانسی تراکتور بود که بازی با تساوی خاتمه یافته و سهم هر ۲ تیم یک امتیاز شد.

وی با بیان اینکه تیم شهرخودرو آنالیز خوبی از تیم تراکتور داشت، اذعان کرد: با شروع نیمه دوم، بازیکنان شهر خودرو اجازه اضافه شدن دفاع چپ و راست تراکتور به جریان بازی را به ندادند و از آن طرف تیم تراکتور برنامه دومی برای بازی نداشت و تاکید تیم برای حرکت از جناحین و سانتر های هوایی جواب نداد.

وی گفت: افت بدنی بازیکنان تراکتور از دقیقه ۷۰ به بعد بازی این فضا را برای شهر خودرویی ها فراهم کرد تا رو به حمله بیاورند و موقعیت های خطرناکی هم ایجاد شد که خوشبختانه به گل منجر نشد.

مربی سابق تراکتور اظهار کرد: به نظرم اگر تیم تراکتور قصد بازی هجومی دارد که خواسته هوادارن نیز است باید با برنامه وارد زمین شود و بازیکنان را برای ۹۰ دقیقه آماده سازی کند.

ابراهیمیان در خصوص بازیکنان تعویضی تیم تراکتور نیز عنوان کرد: بازیکنانی که به هر دلیلی وارد جریان بازی می شوند باید این قضیه را در نظر داشته باشند که در تبریز هواداران خواهان برد و تماشای بازی خوب هستند لذا از این بازیکنان که اجازه ورود به میدان بازی را دریافت می کنند انتظار می رود تا گره بازی را باز کنند که متاسفانه در بازی قبل مقابل تیم صنعت نفت و این هفته مقابل تیم شهرخودور، بازیکنان تعویضی تراکتور بازی خوبی را از خودشان به نمایش نگذاشتند.

وی همچنین در مورد بازی تیم ماشین سازی مقابل سپاهان نیز گفت: تیم ماشین سازی بازی را خیلی بد شروع کرد و شاهد یک بازی عجیب و غریب از این تیم بودیم،   این تیم در خط دفاعی، خط میانی و حتی در خط هجومی ضعف دارد و بدون برنامه وارد میدان می شود.

پیشکسوت فوتبال تبریز یادآور شد: بازیکنان ماشین سازی نمی توانند به محوطه ۱۸ قدم راه پیدا کنند و برنامه بازیکنان بیشتر در فاز دفاعی می باشد تا فاز حمله، به نظرم مربیان می توانند با تمرینات پرس کردن،  کار ترکیبی از کناره ها و حفظ توپ کار کنند.

تیم تراکتور و ماشین سازی به عنوان نمایندگان تبریز در لیگ برتر به ترتیب با ۱۳ و ۳ امتیاز رده های ششم و شانزدهم جدول را به خود اختصاص داده اند.  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها