سفر مقام معظم رهبری به یزد همواره در ذهن مردم ماندگار است

یزد- ایرنا- رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یزد گفت: سفر پرخیر و برکت مقام معظم رهبری در ۱۲ دی‌ماه ۸۶ به این استان روزی ماندگار و نقطه عطفی در تاربخ دارالعباده و دارالعلم محسوب می‌شود.

حجت‌الاسلام محمد فخرالدینی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با گرامیداشت این روز تاریخی افزود: سفر مقام معظم رهبری به استان دارای ثمرات و برکات معنوی و مادی زیادی بود که آثار آن همچنان جاری است .

وی ادامه داد: مردم ولایتمدار در طول سفر معظم‌له به استان با حضور در برنامه‌های مختلف، اوج دلبستگی خود را به نظام، انقلاب‌اسلامی و ولایت‌فقیه نشان دادند و با اهداف و آرمان شهیدان تجدید میثاق ناگسستنی بستند.

این مسوول با بیان اینکه مردم یزد همواره با بینش و بصیرت در مسیر نظام و اهداف الهی آن به خصوص در تبعیت از ولایت‌فقیه پیشگام بوده‌اند به اهمیت ادامه راه و تلاش برای تحقق اهداف انقلاب‌اسلامی در استان تاکید کرد.

فخرالدینی خاطر نشان کرد: حضور مردم ولایی و انقلابی در صحنه، عمل به وظایف دینی و اجتماعی، تبعیت از ارزش‌های انقلاب و عمل به منویات مقام معظم رهبری موجب عزت، سعادت و رسیدن به اهداف نظام اسلامی است.   

مقام معظم رهبری ۱۲ دی ماه ۱۳۸۶ در میان استقبال گرم و بسیار پرشور مردم وارد یزد شدند و در این سفر چهار روزه در جمع مردم یزد، روحانیون، دانشگاهیان و نخبگان استان سخنرانی کردند.

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها