مراسم بزرگداشت سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی در عمان

تهران- ایرنا- مراسم بزرگداشت سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش همزمان با ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها شامگاه پنجشنبه در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسقط برگزار شد.

به گزارش ایرنا ، در این مراسم که با حضور جمعی از ایرانیان مقیم  مسوولان سازمان ها و نهادهای ایرانی همراه با قرائت دعای کمیل برگزار شد، علی نجفی سفیر جمهوری اسلامی ایران در سخنانی ضمن برشمردن برخی از صفات و ویژگی های آن شهید عزیز، یادش را گرامی داشت.

نجفی راز ماندگاری نام و یاد سردار شهید سلیمانی را علاوه بر رشادت ها و دلاوری های ایشان، بخاطر صفات شخصی برجسته اش همچون اخلاص و فروتنی و رفتار نیک با مردم و همچنین معامله با خدا دانست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به راهبرد جمهوری اسلامی ایران در مبارزه با تروریزم افزود؛ اگر نبود جان فشانی آن شهید بزرگوار در مبارزه با تروریسم و افراط گرایی، الان ما شاهد گسترش این پدیده شوم و خطرناک در سراسر منطقه بودیم.

او ضمن تبیین مولفه های مادی و معنوی قدرت ملی، ارزشها و آرمان های دینی و ملی را زمینه ساز اقدامات بی بدیل شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش برشمرد.

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha