رسانه‌ها مکتب "حاج قاسم" را به صورت برجسته تبیین کنند

ارومیه- ایرنا- امام جمعه خوی رسالت رسانه ها را در رساندن مکتب "حاج قاسم" به نسل جوان و آیندگان سنگین و مهم عنوان کرد و گفت: این مکتب که در مسیر آموزه های انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری است، باید توسط رسانه ها به صورت برجسته برای مردم تبیین شود.

حجت الاسلام سیدرضی شکوری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: متاسفانه اولین سالگرد ایشان مصادف با شیوع ویروس کرونا و پرهیز از تجمع ‌ها شد پس بدین ترتیب بخش مهمی از اقدامات و فعالیتها قطعا بصورت مجازی خواهد بود ولی در عین حال باید رسانه ها به وظیفه سنگین خود در این راستا عمل کنند.

وی بیان داشت: در طول یک ساله گذشته از شهادت سردار، همواره با عشق و عرض ارادت هایی که برای این شهید بزرگوار از ملت ها و دولت های منطقه ابراز شد، روبرو بوده ایم که نشان دهنده شخصیت جهانی این سردار شهید است.

امام جمعه خوی ادامه داد: سردار سلیمانی خدمات فراوانی به ایران و امنیت کشورهای منطقه داد و بدین سبب نیز به عنوان قهرمان مقاومت مورد احترام و ستایش همگانی در این کشورها قرار دارد.

به گزارش ایرنا، سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان الحشد الشعبی عراق به همراه هشت نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی ۹۸ در مسیر فرودگاه بغداد در اقدام تروریستی کاخ سفید و به دستور «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و با شلیک از پهپادهای ارتش این کشور، به شهادت رسیدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها