بیشترین سهمیه استخدامی دوره جدید در هرمزگان به میناب اختصاص دارد

بندرعباس- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان با اشاره به برگزاری روز نخست هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در استان گفت: در این دوره بیشترین سهمیه استخدامی در هرمزگان با ۱۷ درصد به شهرستان میناب اختصاص دارد.

صالح دریانوردی پنجشنبه شب در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شهرستان قشم، بندرلنگه، بندرعباس، ابوموسی و پارسیان در ردیف های بعدی استخدام قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: در این دوره از آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، در مجموع ۱۵ هزار و ۴۲۰ نفر  در مدت دو روز برای ۹۴۰ سهمیه استخدامی هرمزگان با هم به رقابت می کنند که ۶۳ درصد از شرکت کنندگان را بانوان و مابقی را آقایان تشکیل می دهند.

دریانورد تصریح کرد: بیشترین سهمیه استخدامی این آزمون معادل ۷۹ درصد به آموزش و پرورش اختصاص دارد و ۴۰ درصد سهیه بومی گرایی در این آزمون برای هرمزگان در نظر گرفته شده است.

وی در خصوص رعایت پروتکلهای بهداشتی مقابله با کرونا در جریان برگزاری این آزمون، گفت: تمام پیش بینی ها از قبل انجام شده و تمام داوطلبان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و در فضایی امن و آرام در آزمون حضور یافتند .

هشتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور از صبح پنجشنبه ۱۱ دیماه با رقابت ۲۹۷ هزار و ۹۶ نفر در ۱۸۹ شهر کشور آغاز و در روز جمعه ۱۲ دیماه نیز نوبت دوم آن برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها