پلیس با جدیت اتفاق اردوگاه عسگرآباد تهران را دنبال می‌کند

تهران- ایرنا- فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران گفت: پلیس با جدیت موضوع اتفاق اردوگاه عسگرآباد شهرستان پیشوا از توابع استان تهران را دنبال می‌کند.

به گزارش ایرنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی ستاد فرماندهی انتظامی ویژه شرق استان تهران، در پی انتشار ویدئویی از محل مراجعات مردمی در اردوگاه عسگرآباد شهرستان پیشوا، فرمانده انتظامی شرق استان تهران از جدیت پلیس در پیگیری این موضوع خبر داد.

سردار کیومرث عزیزی گفت: پس از بررسی‌های اولیه مشخص شد آدرس اعلامی از طرف فرد منتسب به این بانوی افغانستانی غیر واقعی و جعلی بوده و متاسفانه با وجود تلاش مأموران تا کنون هیچگونه آدرسی از نامبرده به منظور مشخص شدن صحت و سقم این قضیه پیدا نشده است.

وی افزود:از طرفی به منظور رسیدگی دقیق تر به موضوع، پلیس‌های تخصصی فتا و پاوای این فرماندهی اقدامات اولیه را برای شناسایی منتشر کننده ویدیو به منظور پیدا کردن بانوی مذکور انجام دادند که سرنخ‌هایی نیز از این موضوع به دست آمده است.

سردار عزیزی ادامه داد: پلیس، امنیت را برای کلیه مردم حتی اتباع بیگانه‌ای که در ایران اسلامی ساکن بوده و یا در حال تردد هستند برقرار می کند و به هیچ عنوان اجازه نمی دهد حقی از آنها ضایع شود.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تأکید کرد: تا روشن شدن کامل موضوع، تحقیقات کماکان ادامه دارد که نتایج آن اعلام خواهد شد.

روز گذشته ویدئویی در فضای مجازی منسوب به اردوگاه اتباع در روستای عسگرآباد پیشوا منتشر شد که در آن این گونه اظهار می‌شود که با یک زن سالخورده برخورد نامناسبی شده است.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک ،پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها