۲۱ پروژه هنری با موضوع سردار سلیمانی اجرا می‌شود

آبادان - ایرنا - معاون هنری حوزه هنری کشور گفت: ۲۱ پروژه هنری به مناسبت سالگرد شپهبد شهید قاسم سلیمانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در استان‌های مختلف کشور اجرا می‌شود.

به گزارش ایرنا مجدالدین معلمی پنجشنبه شب در حاشیه مراسم شب شعر در موزه جنگ خرمشهر در جمع خبرنگاران اظهارداشت: پس از شهادت سردار سلیمانی مداوم تلاش کردیم که مردم ارتباط بهتری با فکر و اندیشه او برقرار کنند.
وی برگزاری تله تئاتر، تولید کلیپ و سرود را از برنامه‌های سالگرد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بیان کرد و افزود: اکثر این برنامه‌ها در سطح ملی و یا در مراکز استان‌ها تهیه و تولید شده‌اند.

معاون هنری حوزه هنری کشور افزود: مراسم شب شعر بین المللی با عنوان مردان میدان، گرامیداشت یاد و خاطره سردار قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت با همکاری سازمان منطقه آزاد اروند و با حضور شعرای بین المللی از ۲۶ کشور به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.

وی هدف هدف از برگزاری این مراسم در خرمشهر را الهام گرفتن شاعران از ارزش‌های دفاع مقدس در سرزمین مقاومت برای ساختن آثار فاخر عنوان کرد.

 به گزارش ایرنا مراسم شب شعر بین المللی با عنوان مردان میدان، گرامیداشت یاد و خاطره سردار قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت پنجشنبه شب در موزه دفاع مقدس خرمشهر برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها