۲۶۸ دستگاه بخاری گازی بین نیازمندان قمی توزیع شد

قم - ایرنا - معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام (ره) قم گفت: کمیته امداد استان در آستانه فصل زمستان ۲۶۸ دستگاه بخاری گازسوز به خانوارهای تحت حمایت فاقد وسایل گرمایشی مناسب تحویل داد.

به گزارش پنج شنبه شب روابط عمومی کمیته امداد امام قم، محمد ابراهیم نعیمی در گفت و گویی اظهار داشت: در آستانه فصل سرما و در راستای حمایت از خانواده های تحت حمایت استان تعداد ۲۶۸ دستگاه بخاری گازی تهیه و در بین خانواده های فاقد لوازم گرمایشی توزیع شد.

وی  افزود: برنامه ریزی برای تامین نیازهای ضروری خانواده های نیازمند تحت حمایت به ویژه مناطق محروم استان یکی از اهداف این نهاد برای خدمت رسانی به محرومان است.

وی با تاکید بر اینکه در فصل سرما تامین وسایل گرمایشی یکی از نیازهای اساسی و فوری خانواده ها است تصریح کرد: برغم توزیع این تعداد بخاری در استان همچنان امیدواریم شرکت‌های تولیدی و خیران در تامین لوازم گرمایشی خانواده‌های تحت حمایت مشارکت کنند.

 ۶ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال برای خانه دار شدن چهار مددجوی قم کمک شد

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد امام قم نیز گفت: با کمک ۶ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریالی یک خیر قمی چهار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان خانه دار می شوند.

سید محمد رضا میره ای تامین مسکن مددجویان را در شرایط فعلی جامعه ضروری عنوان و اظهار داشت: این نهاد تعامل خوبی با خیران دارد و تلاش می‌کند زمینه خانه دار شدن مددجویان را فراهم کند.

میره ای همچنین با بیان اینکه یکی از خیران استان کمک هزینه خرید مسکن برای چهار خانوار از مددجویان را فراهم کرده است گفت: این فرد نیکوکار که خواست نامش برده نشود ۶ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال برای این کار خیر به کمیته امداد قم پرداخت کرده است.

میره‌ای افزایش هزینه تامین مسکن در سال های اخیر در استان را یادآور شد و افزود: مردم و خیران برای کمک به خانه‌دار شدن نیازمندان می‌توانند وجوهات نقدی خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۲۰۹۵۲ بانک ملی و کارت ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۱۶۳۹۸ بانک ملت با کد شناسه ۳۳۲۲۶۳ برای هر ۲ کارت واریز نمایند.

در حال حاضر ۲۲ هزار و ۴۸۹ خانواده شامل ۳۹ هزار و ۸۸۸ تَن تحت حمایت مستمر کمیته امداد قم هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها