۲۰۰ سبد کالا در قالب رزمایش مومنانه میان کارگران زاهدان توزیع شد

زاهدان- ایرنا- مسوول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: سه هزار عدد ماسک و ۲۰۰ سبد کالا در قالب رزمایش مومنانه میان کارگران و پاکبانان شهرداری زاهدان توزیع شد.

سرهنگ پاسدار محمد قورزایی روز جمعه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: کارگران در عرصه‌های مختلف انقلاب و نظام به‌ویژه دفاع مقدس نقش کلیدی و مهمی ایفا کردند.

وی با اشاره به اهمیت نقش راهبردی کارگران در جامعه افزود: کارگران با تلاش مستمر چرخه اقتصادی کشور را می‌چرخانند و نقش مهمی در پویایی اقتصادی کشور دارند.

مسوول سازمان بسیج کارگری و کارخانجات سپاه سلمان سیستان و بلوچستان بیان کرد:  توزیع سبدهای معیشتی و ماسک برای کارگران از جمله برنامه‌هایی رزمایش مومنانه در هفته تبیین نقش استان در دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه محوریت اجرای توزیع سبدهای معیشتی در قالب رزمایش مومنانه میان کارگران شریف بصورت متمرکز در زاهدان اجرا شد بیان کرد: طرح توزیع بسته‌ها میان کارگران در سایر شهرستان‌های سیستان و بلوچستان هم اجرا خواهد شد.

به گزارش ایرنا به دنبال دعوت رهبر معظم انقلاب از آحاد ملت برای کمک به نیازمندان و همنوعان خود در دوران کرونا، تمامی نهادها از جمله بسیح، سپاه پاسداران، ستاد اجرایی فرمان امام خمینی (ره) ، کمیته امداد امام (ره) و همچنین وزارت خانه‌های مختلف با اجرای گسترده رزمایش‌های مومنانه در سراسر کشور به این دعوت مقام معظم رهبری لبیک گفتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها