آزادی ۲ زندانی مالی در خلخال به یاد شهید سلیمانی

اردبیل _ ایرنا _ معاون فرهنگی اداره زندان خلخال گفت: همزمان با سالگرد شهادت سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی ۲ شاکی خصوصی از حق مسلم خود گذشت کرده و زمینه آزادی ۲ محکوم مالی را در این شهرستان فراهم کردند.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام سیدعدنان صادقی روز جمعه در مراسم آزادی زندانیان جرایم مالی غیرعمد زندان خلخال افزود: این ۲ زندانی با گذشت طلبکاران از حق مسلم خود به عشق سردار دل‌ها از زندان آزاد شده و به آغوش خانواده خود بازگشتند.

صادقی بیان کرد: شاکیان این ۲ زندانی گفته‌اند که وقتی سرداری به خاطر ملت و خاک ایران، از همه چیز خود و زندگی و حیات خود گذشته است، مال دنیا در مقابل فداکاری این سردار رشید اسلام ارزشی نداشته و ما نیز به یاد این سردار شهید از حق قانونی خود گذشت کردیم تا این زندانیان دربند به آغوش خانواده خود بازگردند.

همچنین بمناسبت ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی مراسم رونمایی از کتاب "زندگی به سبک شهدا" با حضور جمعی از مسئولان این شهرستان در محل  اداره زندان خلخال برگزار شد.

در این مراسم معاون فرهنگی زندان خلخال اظهارکرد: کتاب "زندگی به سبک شهدا" به همت کارکنان فرهنگی زندان خلخال تالیف و چاپ شده و در این کتاب به خاطرات و زندگی ۵۰ شهید بزرگوار دفاع مقدس پرداخته شده است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha