سردار سلیمانی در اوج ولایتمداری بود

قم-ایرنا- نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:حاج قاسم سلیمانی به معنای واقعی در اوج ولایتمداری بود.

به گزارش شامگاه پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی سپاه قم، حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم رونمایی از کتاب « جلوه هایی از شخصیت حاج قاسم» در قم، افزود: بعد از حاج قاسم دومین نفری که می توان گفت در اوج ولایتمداری قرار دارد سید حسن نصرالله است.

وی ادامه داد: سیدحسن نصراالله با صراحت اعلام کرد مهمترین عامل در پیروزی نبرد ۳۳ روزه فرمانبری از مقام معظم رهبری بوده است.

نماینده ولی فقیه در سپاه اظهار داشت: از ویژگی‌های حضرت زهرا(س) که شاگردان ایشان به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی خوب فرا گرفتند داشتن بصیرت به همراه صراحت و شجاعت است.

وی افزود: صراحت و شجاعت در دفاع از حق از مهمترین ویژگی‌های سردار سلیمانی بود و این ویژگی‌ها در کنار بصیرت نیاز امروز جامعه است.

وی ادامه داد: سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با شهادت به آرزوی قلبی و مقصود نهایی خویش رسید و همین دلیل حیات و ماندگاری مکتب او خواهد بود.

حاج صادقی در ادامه خاطرنشان کرد: حیات و شهادت حاج قاسم سلیمانی سرشار از برکت و منشا اثر است که سبب هدایت و عاقبت به خیری است.

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: امروز بسیاری هستند که بصیرت دارند و مسائل را درک می‌کنند و مظلومیت رهبری را می‌بینند ولی جرات و جسارت دفاع از ایشان را ندارند.

وی تصریح کرد: حاج قاسم در وصیت نامه خود از مظلومیت حضرت آقا سخن می‌گویند و او به معنای واقعی نسبت به رهبری و ولایت تعبد داشت و این تعبد مبتنی بر قوی ترین تعقل‌ها بود.

حاجی صادقی تاکید کرد: دشمن امروز به این جمع بندی رسیده که برای شکست این انقلاب و نظام راهکار این است که امت را از ولایت جدا کرده تا آسیب پذیر باشند.

وی با بیان اینکه حاج قاسم همه خوبی ها را در خود جمع کرده بود و شاگرد مکتب امام علی(ع) بود گفت: حاج قاسم در نظامی‌ترین صحنه‌ها معنوی‌ترین و در سیاسی‌ترین مسئله رئوف‌ترین فرد بود و در حالی که عبد خدا بود، نسبت به مردم عاشق بود.

گفتنی است کتاب سردار سرافراز چهره بین المللی مقاومت مجموعه ۴ جلدی اثر محمد علی نژاد از یادگاران دفاع مقدس است که وی در این کتاب در ۳۱ فصل جلوه‌هایی از شخصیت حاج قاسم سلیمانی را به قلم تحریر درآورده است./

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها