شهادت سردار سلیمانی معادلات دنیا را بر هم زد

آبادان - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: شهادت سردار قاسم سلیمانی معادلات سیاسی در دنیا را بر هم زد.

به گزارش ایرنا سرهنگ عبدالرضا حاجتی پنجشنبه شب در آیین یادواره شهدای ترور آبادان اظهار داشت: حضور شهید سلیمانی و ایستادگی در برابر اقدامات تجاوزکارانه در عراق و سوریه تنها برای حمایت از قشر خاصی نبود بلکه ملاک حضور ایشان عزت و آزادگی مسلمانان منطقه در مقابله با استکبار جهانی بود.

وی با تاکید بر ادامه راه شهدای جبهه مقاومت در مقابله با جبهه استکبار افزود: بدون شک این شهادت سبب بیداری افراد، ایجاد همبستگی بیشتر در بین دلسوزان نظام شد و بنیان سست قدرت پوشالی استکبارجهانی و آمریکایی‌ها را در منطقه نشان داد.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: شهید سلیمانی در کمال بی ادعایی  و با  آرامش به عنوان حلقه پیوند آحاد مردم با ولایت فقیه نقش آفرینی کرد.

سرهنگ حاجتی بیان کرد: سردار سلیمانی با شهید شدن به آرزوی دیرینه خود رسید و خداوند به ایشان عزت ابدی عطا کرد ولی در مقابل شیطان بزرگ خوار و خفیف شد.

وی افزود: شهید سلیمانی یکی از باشهامت‌ترین فرماندهان تاریخ به شمار می‌رفت که در سخت‌ترین نبردها همواره پیشتاز بود و در خط مقدم قرار داشت.

معاون هماهنگ کننده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گفت: شهید سلیمانی تبدیل به یک جریان و چهره بین المللی مقاومت شد و مسیر دفاع از اسلام و آرمان‌های بلند انقلاب و خط جهاد و مقاومت را با شهادت و خون خود طراحی کرد.

وی افزود: شهید سلیمانی خود را وقف جریانهای آزادی خواه و مقاوم منطقه کرده بود و بصیرت مسلمانان بیداردل منطقه برابر تجاوزکاری مستکبران را افزایش داد.

صبحگاه جمعه ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ سردار قاسم سلیمانی در حمله هوایی نیروهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

در این حمله همراه با سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس، فرمانده حزب الله عراق و قائم مقام بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و شمار دیگری از رزمندگان عراقی به شهادت رسیدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها