فراسنج تهران و شهرداری کرج صدرنشین شدند

تهران- ایرنا- دور رفت بیست و نهمین دوره مسابقات لیگ برتر تنیس روی میز گرامیداشت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی امروز(پنجشنبه) با صدرنشینی تیم های فراسنج تهران درگروه اول و شهرداری کرج در گروه دوم به پایان رسید.

به گزارش ایرنا، دراین رقابت ها که به صورت متمرکز در تهران و به صورت همزمان در ۲ سالن عضدی مجموعه ورزشی شهید شیرودی و آکادمی تنیس روی میز در ورزشگاه انقلاب پنجشنبه سومین روز آن سپری  شد، هشت تیم  شرکت دارند که در ۲ گروه چهار تیمی با یکدیگر بازی کردند.

در سومین روز این مسابقات و از گروه یک، بازیکنان تیم فراسنج تهران با نتیجه ۶ بر صفر دانشگاه آزاد یزد را مغلوب و امتیاز کامل این دیدار را از آن خود کردند.

در دیگر دیدار این گروه بازیکنان تیم رعد پدافند هوایی مقابل تیم شادروان لطف الله نسبی شادابی و طراوت لازم را نداشته و به کسب نتیجه تساوی برابر این تیم بسنده کردند.

یاران افشین نوروزی در تیم رعد روز گذشته فراسنج تهران که نوشاد و نیما عالمیان و امیر حسین هدایی را در ترکیب خود دارد  با نتیجه تساوی ۳ بر ۳ متوقف کرده و صدر نشین این گروه شده بودند.

اما با توجه به کسب نتایج امروز آنان صدر نشینی جدول رده بندی این گروه را به فراسنج تقدیم و به جایگاه دوم این جدول نقل مکان کردند.

در این گروه تیم های شادروان لطف الله نسبی و دانشگاه یزد نیز در مکان های سوم و چهارم ایستادند.

همچنین در گروه دوم  شهرداری کرج با نتیجه ۶ بر صفر پالایش نفت آبادان را از پیش رو برداشت و دیدار تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و پادما یدک اصفهان با نتیجه  تساوی ۳ بر ۳ تمام شد.

بدین ترتیب تیم شهرداری کرج با کسب ۹ امتیاز در این گروه در صدر جدول رده بندی این گروه ایستاد و تیم های دانشگاه آزاد، پادما ید ک اصفهان و پالایش نفت آبادان نیز  در مکان بعدی این گروه قرار گرفتند.

بر اساس اعلام دبیر فدراسیون تنیس روی میز به ایرنا،  دور برگشت این رقابت ها بهمن ماه و به همین ترتیب در تهران برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =

سرخط اخبار ورزش