سرمربی چوکا: فدراسیون فوتبال اشتباهات داوری لیگ دسته اول را بررسی کند

آستارا - ایرنا - سرمربی تیم چوکای تالش با اشاره اتفاقات قضاوت در بازی‌های اخیر این تیم در لیگ دسته اول کشور، از فدراسیون فوتبال ایران خواست تا اشتباهات داوری در این لیگ را بررسی کند.

علی لطیفی شامگاه پنجشنبه در باشگاه چوکای تالش در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: اگر در سه بازی گذشته چوکا، اشتباهات داوری رقم نمی خورد، شاید امروز در صدر جدول بودیم و متاسفانه خطاهای آشکار در محوطه جریمه به سود چوکا را همه می بینند، جز داور و حق چوکا خورده می شود. 

سرمربی چوکا ادامه داد: در بازی با مس کرمان همه دیدند که داور به ضرر ما سوت زد و ما در کل، در سه بازی گذشته از داوری مسابقات ضرر دیدیم.

وی افزود: چوکا در لیگ دسته اول فوتبال از نظر امکانات، قابل مقایسه با تیم های متمول نظیر مس کرمان نیست و ضعیف ترین تیم لیگ آزادگان از نظر امکانات است اما در صورت رفع مشکلات، وضعیت بهتر خواهد شد و  برای بازی دوشنبه با شهرداری آستارا برنامه ویژه داریم و محکوم به پیروزی هستیم.

لطیفی گفت: ای کاش از اول فصل با چوکا شروع می کردم و چوکا در بعضی پست ها بازیکن کم داشته و اکنون در بعضی پست ها هم توازن ندارد و پنجره نقل انتقالات بسته است اما چند بازیکن جدید با تیم تمرین می کنند و اگر مشکل نقل انتقالات حل شود، دو بازیکن جذب می کنیم. 
سرمربی چوکا افزود: جایگاه چوکا در لیگ دسته اول شایسته این تیم ریشه دار نیست و داوری، مشکلات مدیریتی و عدم میزبانی در تالش به علت آماده نبودن ورزشگاه پوریای ولی دست به دست هم دادند تا امتیازات مهمی را از دست بدهیم اما به پشتوانه هواداران و پیگیری نماینده تالش در مجلس شورای اسلامی، بزودی مشکل میزبانی رفع خواهد شد.

وی در خصوص خبرهای مربوط به تغییر مدیریت باشگاه چوکای تالش، گفت: شنیده ام که آرش ریاضی مند رفته و مدیر جدید در راه تالش است و بزودی معرفی می شود.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان قرار دارد و تیم فوتبال چوکای تالش از دهه ۷۰ شکل گرفت و در سال ۹۹ از لیگ دسته دو فوتبال کشور با عنوان قهرمانی به لیگ دسته یک کشور صعود کرد؛ اکنون تا پایان هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم، شهرداری بندر آستارا با کسب ۱۳ امتیاز در مکان پنجم، ملوان بندرانزلی با کسب ۱۲ امتیاز در مکان ششم و تیم فوتبال چوکا تالش با کسب چهار امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها