ارادت قلبی دوسویه بین شهید سلیمانی و شهدای هرمزگان وجودداشت

بندرعباس- ایرنا- رییس هیات ووشو هرمزگان گفت: بین شهید سردار سلیمانی و شهدای استان ارادت قلبی دوسویه وجود داشت و شهدای این منطقه بیشتر در لشکر ۴۱ ثارالله به فرماندهی شهید سلیمانی مقابل دشمنان اسلام ایستادند.

علیرضا بهرمن عصر پنجشنبه در آیین غبارروبی گلزار شهدای هرمزگان به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی افزود: هدف ما از این اقدام پیوند نسل امروز با نسل دیروز است، چرا که راه شهید سلیمانی و شهدای اسلام بایستی توسط نسل آینده ادامه یابد و ورزشکاران و قهرمانان همدنباله‌ روی خط مقاومت شوند. 
وی ادامه داد: تا زمانی که خدمتگزار جوانان هرمزگان در هیات ووشو هستم، لحظه‌ای یاد و خاطره حاج قاسم و دیگر شهدای کشورمان از این ورزش کمرنگ نخواهد شد چرا که شهدا الگوی برتر نسل امروز است. 
رییس هیأت ووشو هرمزگان در پایان اظهارداشت: عصر شنبه سیزدهم دی‌ماه نیز به‌ مناسبت سالروز شهادت سلیمانی مراسم سینه‌زنی سنتی با مداحی حاج اسماعیل محرابی در محل خانه ووشو با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی ستاد کرونا برگزار می‌شود که از تمامی ورزشکاران دعوت می‌شود در این مراسم معنوی حضور یابند.

زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست


رییس هیات فوتبال هرمزگان نیز در آیین عطرافشانی گلزار شهدا گفت: بنا بر فرمایش رهبر معظم انقلاب، زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست.
قاسم رنجبریان اظهارداشت: امروز با حضور در گلزار شهدا یاد وخاطره شهدای والامقام را گرامی و با آرمان‌های این قشر تجدید بیعت شد تا منویات رهبر فرزانه انقلاب را اجرا کرده و تجدید میثاقی دوباره با آرمان های والای شهدا داشته باشیم.
وی بیان داشت: امنیت و آسایش کشور به برکت خون شهداست و به طور قطع توسل به روح شهدا باعث آرامش درزندگی خواهدشد.
رییس هیات فوتبال هرمزگان یادآورشد: نظام ما اگر تاکنون اقتدار وعزتی داشته، از محل سلحشورهای شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های معظم آنان وایثارگران بوده است.
 به‌ مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی رییس و اعضای هیات فوتبال و ووشوی هرمزگان به صورت جداگانه عصر امروز پنجشنبهگلزار شهیدان را غبارروبی و با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.
 هیات فوتبال و ووشوی هرمزگان دریک حرکت فرهنگی در گلزار شهدای بندرعباس حضور یافته و با نثار شاخه گل و قرائت فاتحه، یاد وخاطره شهدای گلگون کفن ایران اسلامی را گرامی داشتند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها