خدمات اتوبوسرانی کاشان روز شنبه رایگان است

کاشان - ایرنا - مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان گفت: سرویس‌دهی بخش مسافر در این شهر روز شنبه ۱۳ دی ماه به مناسبت سالروز شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی رایگان است.

محمدرضا متشکره روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این سرویس‌دهی در تمامی خطوط ناوگان حمل و نقل عمومی شهر کاشان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: پاسداشت قهرمانان ملی و مکتبی ایران اسلامی وظیفه همگانی است و این اقدام در واقع همراهی با یک حس عمومی در جامعه اسلامی ماست.

این مسوول شهری کاشان از تجهیز اتوبوس‌های درون شهری به رک دوچرخه خبر داد و اظهار داشت: این اقدام در راستای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و رفاه شهروندان دوچرخه‌سوار و یک گام به سوی تبدیل کاشان به شهر دوچرخه‌هاست.

متشکره با بیان اینکه تاکنون نصب رک دوچرخه بر روی یک اتوبوس انجام شده است، افزود: به زودی اتوبوس‌های خطوط پیرامونی شامل شهرک‌ها و مناطقی از جمله راوند، طاهرآباد، فین، حسن‌آباد، ناجی‌آباد و شهرک ۲۲ بهمن نیز مجهز می‌شود تا شهروندان امکان استفاده از دوچرخه هایشان را در تمامی مناطق کاشان داشته باشند.

وی با اشاره به لزوم ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در رسانه‌های منطقه کاشان گفت: دوچرخه‌سواری علاوه بر فایده‌های فردی و سلامت جسمی شهروندان، نقش موثری در کاهش ترافیک، مصرف سوخت، آلودگی هوا و افزایش نشاط در زندگی شهری دارد.

متشکره افزود: سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کاشان هم اکنون ناوگان حمل مسافر کاشان با ۶۰ اتوبوس و ۱۳۰۰ تاکسی به خدمت رسانی به شهروندان ادامه می دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها