مسابقه فرهنگی ورزش‌وجوانان کرمان اقدامی در ترویج مکتب شهید سلیمانی است

کرمان - ایرنا - مدیر روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: مسابقه بزرگ فرهنگی و کتابخوانی ویژه جامعه بزرگ ورزش و جوانان کشور به عنوان 'من قاسم سلیمانی هستم' در کرمان آغاز به‌کار کرد که این مسابقه به‌نوعی حرکتی در ترویج مکتب این شهید والامقام برنامه‌ریزی شده است.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان روز جمعه در این ارتباط در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ضمن تسلیت به‌مناسبت دهه فاطمیه و آستانه سالگرد شهادت سیدالشهدای جبهه مقاومت و بزرگ پهلوان دیار کریمان افزود: شرکت کنندگان با مطالعه کتاب 'من قاسم سلیمانی هستم' در این مسابقه شرکت می‌کنند.

 هادی طالبی اظهار داشت: برگزاری این رقابت توسط روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان و گسترش آن بین جامعه ورزش و جوانان استان‌ها، علاوه بر ترویج فرهنگ کتابخوانی بین ورزشکاران و جوانان، اقدامی در جهت ترویج مکتب شهید سلیمانی و عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری، در بین این قشرها محسوب می‌شود. 

مدیر روابط عمومی اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: سوالات این مسابقات از ساعت ۱۱ روز پنجشنبه ۱۸ دی‌ماه ۹۹ در کانال‌های فضای مجازی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان بارگزاری می‌شود و زمان ارسال پاسخ‌نامه تا ساعت ۱۲ همین روز در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان باید پاسخنامه خود را به شماره واتس آپ ۰۹۳۹۴۶۷۱۸۳۳ ارسال کنند گفت: ۱۰ جایزه نقدی پنج میلیون ریالی در پایان به برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی ویژه جامعه بزرگ ورزش و جوانان اهدا می‌شود.

طالبی تصریح کرد: مسابقه بزرگ کتابخوانی ویژه جامعه ورزش و جوانان کشور با عنوان 'من قاسم سلیمانی هستم' با همکاری روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان به مناسبت نخستین سالگرد شهادت سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برای توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و بزرگداشت این شهید والامقام در سطح ملی برگزار می‌شود.

۱۳ دی ماه ۱۳۹۸ تاریخ شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توسط بالگردهای رژیم غاصب آمریکا است. شهید سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و از برجسته‌ترین مقام های رسمی نظامی ایران بود که به همراه ابومهدی المهندس همرزم و سردار حسین پورجعفری  یار وفادارش به دست آمریکایی ها در خاک عراق ترور شد و به مقام رفیع شهادت نایل آمد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها