رژه موتورسوران بسیجی  در سراسر اصفهان برگزار شد

اصفهان - ایرنا - جانشین سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان گفت: همزمان با سومین روز از دهه "بصیرت و میثاق با ولایت" رژه یگان‌های موتورسوار بسیج استان برگزار شد.

علی مقواساز روز پنجشنبه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: این رژه به مناسبت ایام شهادت سردار سلیمانی و دهه بصیرت با رعایت شرایط کرونایی و موازین بهداشتی برگزار شد.
وی ادامه داد: در این رژه در شهر اصفهان صدها موتورسوار از ۲ ناحیه امام رضا(ع) در غرب و امام صادق(ع) در شرق شهر به سمت گلستان شهدای اصفهان حرکت کردند.
وی از حرکت یگان‌های موتورسوار از نواحی بسیج به سمت گلزارهای شهدای سایر شهرستان‌های استان نیز خبر داد.
جانشین سپاه صاحب‌الزمان(عج) گفت: پیام رژه امروز، گرامیداشت ایام و مناسبت‌های دهه "بصیرت و میثاق با ولایت" از جمله حماسه بزرگ ۹ دی و سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و اعلام آمادگی بسیجیان اصفهان در دفاع از حریم ولایت و تجدید میثاق با آرمان‌های امام، منویات رهبر معظم انقلاب و راه شهدای اسلام بویژه شهید سلیمانی است.
وی تاکید کرد: امروز بسیجیان اصفهان آماده‌تر از همیشه در راه دفاع از حریم ولایت در هر صحنه‌ای اعم از دفاعی، فرهنگی، اجتماعی و مردم‌یاری آماده خدمت رسانی به مردم هستند که امروز نمود آن در فعالیت چهار هزار و ۳۰۰ تیم ۲ نفره در قالب یک هزار و  ۱۰۰ قرارگاه حافظان سلامت شهید سلیمانی مساجد مشهود است.
سردار مقواساز با اشاره به اذعان وزیر بهداشت و رییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در موفقیت این طرح اظهار داشت: با این حضور و تلاش‌های شبانه روزی کادر درمان، کاهش ۵۰ درصدی بستری بیماران کرونایی و کاهش ۶۰ درصدی تلفات این بیماری را شاهد هستیم.
امسال ۹ تا ۱۹ دی بعنوان دهه بصیرت و میثاق با ولایت نامگذاری شده است.
۹دی سالروز حماسه باشکوه در تجدید میثاق با ولایت در ۹دی ۸۸، ۱۳ دی سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی توسط تروریست‌های آمریکایی، ۱۸ دی‌ اربعین شهید محسن فخری‌زاده دانشمند دفاعی و هسته‌ای کشور و ۱۹ دی سالروز قیام مردم قم و سالروز شهادت حاج احمد کاظمی از مناسبت‌های این دهه است که با ایام فاطمیه تقارن پیدا کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها