۱۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۰۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 84168902
۰ نفر

برچسب‌ها

حسینی: اگر با لک برخورد داشتم من را محروم کنید

تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: متاسفانه در پرسپولیس برخی رفتارها مد شده است، چرا که برخوردی با حامد لک نداشتم و فحاشی هم نکردم.

به گزارش ایرنا، عبدالله حسینی پس از دیدار پرسپولیس برابر ذوب‌آهن که باتساوی یک بر یک همراه بود در مورد ادعای سعید آقایی که گفته بود او فحاشی کرده است، اظهار داشت: متاسفانه این رفتار در پرسپولیس مد شده است. او دروغ می‌گوید. من اصلا فحش ندادم و هیچ برخوردی با حامد لک نداشتم. اگر برخورد داشتم من را محروم کنید. 

وی افزود: این مد شده است پرسپولیس با هر تیمی بازی دارد بازیکنانش چهار نفری روی سر داور می‌رزیند. چرا باید چنین رفتاری را شاهد باشیم. اصلا به آن بازیکن چه ربطی داشت که آمد و دخالت کرد.وقتی برخوردی نداشتم او چرا باید دخالت کند.

مدافع تیم فوتبال ذوب‌آهن در ادامه در مورد اخراجش گفت:خیلی عجیب بود که داور من را اخراج کرد. در هیچ جای دنیا چنین چیزی را شاهد نیستیم که برای برخوردی که صورت نگرفته بازیکنی را اخراج کنند. نه فحشی داده بودیم و نه اتفاقی رخ داد. دلیل اخراجم را نمی‌دانم. من به هیچ بازیکنی نخوردم. من برای تصاحب توپ اقدام کردم اما پایم با گلر حریف برخورد نداشت. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

سرخط اخبار ورزش