سردار سلیمانی رهرو راستین پیامبر اکرم(ص) بود

کرج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج با اشاره به فرارسیدن سالروز شهادت سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: سردار سپهبد سلیمانی رهرو راستین پیامبر اکرم (ص)، اهل بیت (ع) و مکتب امام خمینی (ره) در جهت مقاومت و مقابله با ابر قدرت ها بود.

آیت الله سید محمد مهدی حسینی همدانی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان البرز افزود: توجه و اعتماد صددرصد به وعده های الهی و اینکه قدرت های مادی در عالم هیچ هستند و همه کارها برای خداست، سرداری همچون حاج قاسم سلیمانی را ساخت.

وی با بیان اینکه توجه به آخرت گرایی مهم ترن شاخصه سردار سلیمانی بود افزود: پای سردار سلیمانی در مقابل خانواده شهدا می لرزید ولی همان پا در جبهه های حق علیه باطل بسیار مستحکم بود.

امام جمعه کرج در ادامه ضمن تقدیر قدردانی از تلاش های استاندار البرز و سایر مسوولان  اجرایی استان، گفت: از مسوولانی که در راه رفاه مردم حرکت می کنند، حمایت می کنم.

سردار سلیمانی نقشه های دشمنان را در منطقه بر هم زد

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع)  استان البرز نیز در این نشست گفت: آمریکا با رویکرد انقلاب مبنی بر استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی دشمنی دارد.

سردار سید یوسف مولایی افزود: به گفته متفکران غربی، ایران از خط قرمز آمریکا عبور کرد و مستقل شد، در واقع آمریکا منافع حیاتی خود را در خلیج فارس و خاورمیانه می داند و تا این منافع را دارد با ما دشمنی خواهد داشت.
وی با اشاره به شهادت سردار قاسم سلیمانی گفت: دلیل شهادت سردار سلیمانی نیز این بود که  وی نقشه های آمریکا را در منطقه بر هم زده بود که اگر اجرایی می شد تبعات سنگینی را در پی داشت.

همچنین مهدی عسگری نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد نیز در ادامه این نشست گفت: یاد سردار حاج قاسم سلیمانی همواره زنده است چراکه او امنیت ایران اسلامی را در شرایطی که عراق و سوریه در حال سقوط بود به صدها کیلومتر آن طرف مرزها برد.
وی با اشاره به پایین بودن بودجه استان افزود: البرز در بودجه و اعتبارات رتبه خوبی در کشور ندارد بنابراین باید برای ارتقای این جایگاه تلاش کنیم.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها