مطهری: حتما هیات مدیره پرسپولیس بیشتر از ما فوتبال را می‌فهمند

تهران- ایرنا- مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: اگر هیات مدیره پرسپولیس معتقد است جدایی «بشار رسن» تاثیری در روند تیم ندارد، حتما آنها بهتر از ما فوتبال را می‌فهمند.

به گزارش ایرنا،حمید مطهری که در نشست خبری پس از تساوی یک بر یک تیم‌های پرسپولیس و ذوب‌آهن حاضر شده بود، با اشاره به این مسابقه گفت: در نیمه اول شرایط خوبی داشتیم و بازی تحت کنترل ما بود. به صورت تدریجی حمله کردیم. از تمام فضا ها بین خطوط ذوب آهن استفاده کردیم و مالکیت داشتیم. در نیمه دوم ذوب‌آهن با جسارت و انگیزه بیشتری در زمین حاضر شد و حتی در دقایقی از بازی فوتبالشان بهتر بود. غافلگیر شدیم و گل تساوی را خوردیم.

وی افزود: یکی از دلایلی که باعث شد در نیمه دوم نتوانیم موفق باشیم، این بود که کنترل و مالکیت همیشگی را نداشتیم. در انتقال توپ دچار مشکل شدیم و اسیر ضد حملات و حمله سریع تیم حریف شدیم. در کل بازی خوب و جذابی را شاهد بودیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: یک سری اتفاقات در این بازی رخ داد که برازنده فوتبال نیست و جز اینکه آدم تاسف می‌خورد کاری نمی‌شود، انجام داد.

وی در مورد اینکه هیات مدیره پرسپولیس اعلام کرده که بودن و نبودن بشار رسن تاثیری در روند پرسپولیس نخواهد داشت، اضافه کرد: اعتقاد ما این است که کار تیمی به هر بازیکنی ارجعیت دارد. حتما هیات مدیره فوتبال را بهتر از ما می‌داند و فوتبال را می‌فهمد که می‌گویند جدایی این بازیکن تاثیری ندارد.

مطهری در مورد اینکه پرسپولیس خواستار جذب رامین رضاییان شده است، اضافه کرد: از اینکه رامین بازیکن توانمند و خوبی است شکی در آن نیست. ما آنقدر درگیر بازی‌ها بودیم، وقت آن را نداشتیم در مورد نقل و انتقالات فکر کنیم. این حرفه‌ای نیست از الان در فضای نقل و انتقالات قرار داشته باشیم. باید با باشگاه صحبت کنیم تا شرایط رامین را بدانیم. فکر می‌کنم قرارداد رامین بالا باشد و این انتقال بعید است.

وی در خصوص اینکه تعویض‌های پرسپولیس در خط حمله تاثیر چندانی نداشت، گفت: همه بازیکنان باید در پازل تیمی ما قرار بگیرند و باید بیشتر تلاش کنیم. تیم ما خوب و یکدست است. بازیکنان خط حمله ما نفرات جوانی هستند و از ابتدای فصل آنها تحت فشار بودند. باید آنها را از نظر روحی و روانی هم آماده کنیم تا به پرسپولیس کمک کنند.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ذوب‌آهن چیزی برای از دست دادن نداشت و آمد تا فوتبال خوبی بازی کند. این بیشتر ذهنی است. ما نگفتیم تیم‌مان عقب باشد اما بازیکنانمان قصد داشتند از همان یک گل دفاع کنند. اینطور نیست که ما بخواهیم همه تیم‌ها را با اختلاف ببریم و برخی اوقات ممکن است چند بازی مساوی شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha