تیم بسکتبال بانوان‌ شهر گرگان حریف تهرانی خود را شکست داد
عکس آرشیوی است

گرگان - ایرنا - تیم بسکتبال "بانوان شهر گرگان" در هفته هفتم رقابت‌های لیگ برتر زنان باشگاه‌های کشور حریفش تیم "آسمان سپهرداد تهران" را با نتیجه ۶۳ بر ۴۶ شکست داد.

به گزارش ایرنا ؛ در این مسابقه که امروز پنجشنبه از گروه ب فصل جاری لیگ برتر و در هفته دوم دور برگشت مرحله مقدماتی به قضاوت لیلی علیمردانی به همراه بهاره بجنوردی و فاطمه علیمردانی به عنوان داور اول و دوم و با نظارت گودرزی در تهران برگزار شد، بانوان شهر گرگان در وقت‌های اول تا چهارم به ترتیب با نتایج ۱۰ بر ۸، ۱۳ بر ۱۲، ۱۸ بر ۱۱ و ۲۲ بر ۱۵ سپهرداد تهران را تسلیم کرد.

سوره ضرغامیان سرمربی بانوان شهر گرگان برای این مسابقه در ابتدا سیران قادرنژاد، مونس علی‌پناه، زهرا سوخته‌سرایی، پریسا کرمی و ریحانه باقری را در برابر فاطمه بیداری، تیام پروینی، مریم شیرازی، زهرا عباس‌نژاد و زهرا منافی پنج بازیکن ابتدایی سپهرداد تهران با هدایت فاطمه جمامی به میدان فرستاد.

در این مسابقه سیران قادرنژاد با ۲۲ امتیاز و زهرا سوخته‌سرایی با اثرگذاری ۲۴ هر دو از تیم بانوان شهر گرگان پرامتیازترین و موثرترین بازیکنان شناخته شدند و زهرا عباس‌نژاد از تیم سپهرداد با ۱۳ امتیاز و اثرگذاری ۱۱  امتیازآورترین و موثرترین بازیکن تیم خود شناخته شد.

زهرا سوخته‌سرایی از تیم گرگان با ۱۰ امتیاز و ۲۳ ریباند عنوان بازیکن دبل دبل را کسب کرد.

تیم بانوان شهر گرگان اکنون از ۵ مسابقه با ۲ برد و ۳ باخت با ۷ امتیاز در رده پنجم جدول این گروه قرار گرفته و سپهرداد از ۷ مسابقه ۲ برد و ۵ باخت و مجموع ۹ امتیاز در چهارم جدول این گروه قرار دارد.

بانوان شهر گرگان فردا جمعه ۱۲ دی ماه در هفته هشتم لیگ (هفته سوم دور برگشت) در مقابل تیم‌ شورا و شهرداری قزوین به میدان خواهد رفت.

مسابقه تیم‌های گرگان و سپهرداد در هفته دوم  دور رفت با نتیجه ۷۶ بر ۷۳ به سود تیم سپهرداد به پایان رسیده بود.

رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر بسکتبال زنان ایران امسال در ۲ گروه ۷ و ۶ تیمی از ۲۲ آبان آغاز شده و به علت شرایط کرونا رقابت‌های دور رفت و برگشت مرحله مقدماتی به صورت متمرکز در تهران در حال برگزاری است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها