ایران مقاومت و استکبارستیزی را به جهان صادر کرده است

قزوین - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: امروز شاهد تحقق سخنان امام خمینی (ره) در زمینه صدور انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن به بسیاری از نقاط منطقه و جهان هستیم.

به گزارش ایرنا، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی عصر پنجشنبه و در مراسم غبارروبی گلزار مطهر شهدای قزوین با بیان اینکه پیامبران عظیم الشان اسلام (ص) پیشکسوت ایستادگی و مقاومت هستند، اظهار داشت: تاریخ ایمانی و دینی اسلام پر از کسانی است که این استقامت را به نمایش گذاشته‌اند و عهد و پیمان خودشان را با خدا به هیچ قیمتی نشکستند.

وی با بیان اینکه امروز مقاومت و ایستادگی به تمام کشورهای جهان صادر شده، ادامه داد: هشت سال دفاع مقدس و بیش از چهار دهه ایستادگی در مقابل توطئه‌ها، نیرنگ‌ها، شیطنت‌ها و نقشه‌های شوم شیاطین استکباری همه نشان می‌دهد که مردم ما ملت ایستادگی و مقاومت هستند.

آیت‌الله عابدینی با اشاره به اینکه این مقاومت و ایستادگی‌ها از ام‌القرای جهان اسلام و مکتب عصمت و طهارت (ع) الهام، افزود: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی حامی صادق و شجاع رهبر فرزانه ما بود و فرارسیدن سالگرد شهادت ایشان فرصت خوبی است تا بار دیگر آرمان و مکتب این شهید والا مقام یادآوری شود.

وی اضافه کرد: امیدوارم هیچ فتنه و نیرنگی در داخل و خارج نتواند سرعت، شتاب و جدیت ما را در راه مقاومت و ایستادگی به سستی بکشاند و از خدای متعال عزت و اقتدار را برای رهبر معظم انقلاب، ملت ایران و تمام ملت‌های مسلمان و مقاومت اسلامی در همه عرصه‌های جهان خواهانیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها