یکهزار و ۵۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی کرمان استخدام می‌شوند

کرمان - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: یکهزار و ۵۰ نفر پس از طی مراحل قانونی در ۱۹ دستگاه اجرایی این استان استخدام می‌شوند.

به گزارش ایرنا، جعفر رودری روز پنجشنبه در جریان حضور در یکی از حوزه‌های برگزاری هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان در شهر کرمان افزود: شرکت کنندگان در ۱۰ شهرستان کرمان، بافت، بم، ریگان، جیرفت، رفسنجان، رودبار جنوب، زرند، سیرجان و کهنوج به رقابت می‌پردازند.

وی ادامه داد: هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان کرمان طی روزهای پنجشنبه یازدهم و جمعه ۱۲ دی‌ماه سال جاری در ۲ نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کرمان اظهار داشت: در این دوره برای شرکت کنندگانی که گواهی ابتلا به بیماری کرونا را تا روز چهارم دی‌ماه امسال در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور بارگذاری کرده اند، تمهیدات خاصی اندیشیده شده و محل برگزاری آزمون آنها در یکی از بیمارستان‌های شهرستان‌های یاد شده در نظر گرفته شده است.

به گفته رودری، شرکت‌کنندگان در این دوره آزمون برای یکهزار و ۵۰ سهمیه استخدامی (پس از طی مراحل قانونی ) در نوزده دستگاه اجرایی استان به رقابت خواهند پرداخت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها