رضایی: در نیمه دوم روند بازی را تغییر دادیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان، گفت: با تعویض‌ها و تغییر روشی که در نیمه دوم داشتیم، روند بازی با پرسپولیس را عوض کردیم و به امتیاز دست یافتیم.

به گزارش ایرنا؛ «رحمان رضایی» پس از تساوی یک بر یک تیمش در دیدار خارج از خانه مقابل پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته ششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی جذابی ارائه شد و پرسپولیس در نیمه اول مسلط بود و به گل رسید که با اشتباه خودمان بود.

وی افزود: در نیمه دوم تعویض کردیم و شرایط را تغییر دادیم. خیلی خوب بودیم و یک امتیاز حق ما بود. فرصت های زیادی داشتیم و با نفرات بیشتری در حمله شرکت کردیم که متاسفانه موقعیت‌ها از دست رفت اما هواداران از بازی لذت بردند.

سرمربی ذوب‌آهن، عنوان کرد: متاسفانه دو روز قبل از بازی «دارکو» مهاجم خوب تیم ما مصدوم شد. در حالی‌که تمرینات ما در طول هفته با حضور او بود.

رضایی افزود: نیمه اول هم می توانستیم به گل برسیم. اکنون که تماشاگران نیستد، میزبان و میهمان زیاد معنا ندارد.

این مربی گفت: آمده بودیم تا بازی محکم و خوب انجام بدهیم و به هدفمان رسیدیم. البته می‌تواستیم به برتری برسیم و فرصت‌های بسیار خوبی داشتیم.

وی در خصوص اینکه روند نتیجه‌گیری تیمش خوب نبوده است، توضیح داد: همه می‌دانند چه اتفاقاتی برای تیم ما رخ داد و چقدر مشکلات داوری داشتیم و امروز تنها بازی بود که داوری زیاد قابل بحث نبود و انصافا داور خیلی مسلط بود. بر علیه ما در چهار بازی متوالی پنالتی‌های عجیب گرفته شد و در طرف مقابل، دو پنالتی مسلم ما دیده نشد.

سرمربی ذوب‌آهن گفت: مقابل تیم‌های قدرتمند و مدعی بسیار خوبی بازی کردیم و امیدوارم در دیدارهای آینده هم داوری مشکلی نداشته باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

سرخط اخبار ورزش