تواضع از ویژگی های شاخص سردار شهید سلیمانی بود

کرج - ایرنا - مسوول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان البرز گفت: تواضع و ولایتمداری نمونه ای از ویژگی های شاخص سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

حجت‌الاسلام‌ مهدی راست روش عصر پنجشنبه در نشست قرارگاه فرهنگی شهرستان فردیس افزود: فضایل اخلاقی سردار شهید سلیمانی بین مردم پیچیده بود و خود را بزرگ نمی دید ، جمله ای که فرمود روی قبرم بنویسید سرباز قاسم سلیمانی نمونه بارز از تواضع بود.

وی ادامه داد: سردار شهید سلیمانی خود را فروتن میدید و خدا او را با شهادت بزرگ کرد در مورد وصف شهید سلیمانی هر چقدر بگوییم کم است.

وی با بیان اینکه سردار شهید سلیمانی جایگاه ویژه ای بین مردم و امت اسلام داشت، اظهار داشت: هنگام شهادت سلیمانی رهبر معظم انقلاب در فراق سردار شهید سلیمانی بی تابی می کرد و گویای غم بزرگ در دل آقا و همه مردم نشست.

وی در خصوص قرارگاه فرهنگی در شهرستان های استان البرز گفت: هر چه شهر وسعت بیشتری پیدا کند انسجام ،هماهنگی و همگرایی در کارهای فرهنگی و در یک جبهه واحد کار کردن اهمیت بسزایی دارد.

وی با اشاره به کار فرهنگی و تاثیر بر پویایی جامعه افزود: با انجام فعالیت های فرهنگی جامعه به رشد بالندگی می رسد تا زمانی که دستگاهها با هم موازی نباشند مشکلات جامعه حل نخواهد شد.

مسوول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ی ائمه جمعه استان البرز گفت: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید قرارگاه فرهنگی در چارچوب مردمی حرکت کند تا موانع فرهنگی رفع شود ، همه باید در یک جبهه فرهنگی واحد حرکت کنند تا خط دفاع و هجوم دشمن را بشکند و فرهنگ ناب اسلام محمدی و شیعه حضرت علی ابی ابیطالب (ع) که فرهنگ اخلاق و ادب مردم دوستی و آبادی دنیا و اخرت را در بردارد در جامعه تزریق شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها