سومین روز بدون فوتی دی ماه در کرمانشاه سپری شد

کرمانشاه- ایرنا- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: برای سومین روز در دی ماه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ موردی از فوت در اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان ثبت نشد.

«مهدی محمدی» روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا از بستری‌شدن ۶۰ نفر در شبانه روز گذشته با علایم ویروس کرونا خبر داد و افزود: هم اکنون ۱۹۴ بیمار کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی اضافه کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ بیمار بستری و ۴۵ بیمار سرپایی مبتلا به بیماری کووید ۱۹ در سطح استان شناسایی شدند.

استان کرمانشاه از نظر کرونا در وضعیت زرد قرار گرفت

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعلام کرد تمام شهرستان‌های استان هم اکنون از نظر کرونا در وضعیت زرد قرار دارند.

دکتر «محمودرضا مرادی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با قدردانی از همراهی و همکاری مردم در رعایت پروتکل‌های بهداشتی، افزود: روند شیوع بیماری کرونا در کرمانشاه کاهشی است اما وضعیت خوب کنونی در استان پایدار نیست و احتمال بازگشت به وضعیت قرمز وجود دارد.

وی اظهار داشت: پس از پشت سر گذاشتن پیک سوم بیماری در کرمانشاه از چند هفته گذشته شاهد سیر کاهشی شیوع بیماری در  استان هستیم.

او گفت: با اعمال محدودیت ها و رعایت جدی پروتکل ها، پس از  گذشت ۱۰۵ روز بار دیگر میزان فوتی‌های ناشی از کووید ۱۹ در استان کرمانشاه به صفر رسید که جای خوشحالی دارد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه : همچنان محدودیت تردد شبانه در شهرهای استان اعمال می شود و در شرایط زرد شیوع بیماری کرونا مشاغل گروه یک، ۲ و سه می توانند به فعالیت خود ادامه دهند.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها