امام جمعه کرمان: سپهبد شهید سلیمانی فرهنگ ظلم ستیزی را نهادینه کرد

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرهنگ ظلم ستیزی و درگیری مستقیم را با جبهه استکبار به‌عنوان یک اصل مکتب امام راحل (ره) و رهبر فرهیخته انقلاب اسلامی، عملیاتی و نهادینه کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی روز پنجشنبه در نشست شورای فرهنگ عمومی استان کرمان با اشاره به فرا رسیدن نخستین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزود: ثمره شیرین این عملیات‌ها را در جبهه بزرگ مقاومت مشاهده می‌کنیم.

وی اظهار داشت: سردار شهید سلیمانی توانست هزاران رزمنده را در این فرهنگ تربیت کند و پیوندی بین جبهه های مختلف در مبارزه با استکبار جهانی به وجود بیاورد تا جهت واحدی در دستور کارشان قرار بگیرد.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی گفت: حاج قاسم در هشت سال دفاع مقدس رزمندگان مناطق مختلف را کنار هم جمع کرد و در مقطع کنونی رزمندگانی از افغانستان و پاکستان را در کنار رزمندگان سوری، لبانی و عراقی قرار داده و در جبهه متحد و واحد علیه استکبار بجنگند.

وی تصریح کرد: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی فرهنگ انقلاب اسلامی در ایثار، شهادت و دفاع از ارزش های دینی را در صحنه بین المللی اجرا کرد که این امر بهترین مرحله فرهنگ یعنی پیاده کردن و به بار نشستن آن است.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان افزود: فرهنگ تعاریف متفاوتی دارد اما تعریفی که با اعتقادات و جهان بینی مسلمانان و به ویژه تشیع همخوانی دارد، فرهنگ مبتنی بر کتاب و سنت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها