رئیس جمهور: هر کس دولت را تضعیف کند در خدمت آمریکا است

رئیس جمهور: امروز روز وحدت است، هر کس دولت را تضعیف کند در خدمت آمریکا است/دولت در میدان جنگ در حال جنگ با آمریکا است، اگر کسی آمد و این دولت را تضعیف کرد، او چه بخواهد چه نخواهد حامی و طرفدار آمریکاست

ما امروز در برابر خودمان دو عرصه داریم و این هر دو عرصه برای ما مهم است تا به پایان برسانیم. یک عرصه، عرصه مقاومت ما در برابر جنگ اقتصادی است، جنگی که به ما از سال ۹۷ تحمیل کردند. یکبار دیگر گفتم باز هم تکرار می‌کنم ترامپ مثل صدام بود، صدام هشت سال جنگ را بر ما تحمیل کرد و سرنگون شد و ترامپ سه سال جنگ اقتصادی را بر ما تحمیل کرد او هم در هفته‌های آینده سرنگون می‌شود نه از حکومت از زندگی، یک آدم بی‌آبرویی در تاریخ خواهد بود به خاطر جنایت‌ها و ظلمی که کرد. یکی از ظلم‌های غیرقابل گذشت او شهادت شهید سلیمانی و ابومهدی و المهندس بود که خیلی او جنابت کرد، خیلی آدم‌کشی کرد ولی این دو مورد، دو موردی است که یادمان نخواهد رفت.  

اینها باید بدانند این داغ بر دل ما بود و برای همیشه در سینه ما هست و انتقام این خون را ملت‌های منطقه‌ و ملت ایران یک روز مناسبی از اینها خواهند گرفت. برای اینکه بتوانیم مقاومت کنیم باید همدیگر را تقویت کنیم باید دولت را تقویت کنیم. هر کس دولت را تضعیف کند و بگوید من ضد آمریکا هستم دروغ گفته است، از آن دروغ‌های شاخدار گفته است، اگر کسی ضد آمریکاست باید در شرایط جنگ اقتصادی که دولت در میدان جنگ است و به تعبیر رئیس جمهور فرمانده این جنگ رئیس‌جمهور است، ما در میدان جنگ هستیم و با آمریکا می‌جنگیم، اگر کسی آمد این دولت را تضعیف کرد او چه بخواهد چه نخواهد حامی و طرفدار آمریکاست و هر کس در این شرایط بخش توسعه کشور، بخش خصوصی، بازرگانان، واردکنندگان، صادرکنندگان، آنهایی که تلاش می‌کنند در کشاورزی، در صنعت، در خدمات، خدای ناکرده به آنها ضربه بزند او از آمریکا حمایت کرده است. امروز روزی است که باید برای توسعه کشور همه همدیگر را یاری کنیم و امروز روز وحدت است، هر کس وحدت و اتحاد را بشکند، هر کس فاصله بیندازد، هر کس اختلاف درست کند، این طرفدار آمریکاست. امروز همه باید با وحدت، اتحاد، یکپارچگی، ایثار، فداکاری، با صحنه بودن در صحنه اقتصادی و با حمایت دولت باید بتوانیم از این جنگ خارج شویم و انشاءالله با پیروزی خارج می‌شویم به حول و قوه الهی و خدا ما را یاری خواهد کرد. و نکته آخر یک جنگ دیگر هم داریم و آن جنگ با این ویروس هست.

این ویروس، ویروس خطرناکی است همه باید با این ویروس مبارزه کنیم. کادر درمان ما در خط مقدم هستند باید آنها را یاری کنیم و همه مردم باید پروتکل‌های بهداشتی را اجرا کنند. بسیار ممنون و متشکرم از مردم که در این دو ماه اخیر خیلی همکاری و تلاش و کمک کردند و توانستیم کشور را از آن شرایط بحران به یک شرایط نسبتا قابل قبول بیاوریم البته هنوز باید کار کنیم. باید این راه را ادامه دهیم، باید پروتکل‌های بهداشتی را به دقت اجرا کنیم، باید تجمع‌ها را کنار بگذاریم الان موقع تجمع نیست به هر مناسبت و هر چیزی هست، تجمع خانوادگی، رفاقتی، ‌دوستی، ملی، دینی، جای تجمع نیست و جایی است که باید فاصله‌گذاری‌ها را مراعات کنیم، از خدا هم استمداد کنیم تا انشاءالله به حول و قوه الهی از این مشکل هم عبور کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =