حضور شجاعیان و دیاباته در تمرینات گروهی استقلال

تهران- ایرنا- تمرینات آبی‌پوشان امروز در حالی برگزار شد که داریوش شجاعیان و شیخ دیاباته در تمامی مراحل تمرینات گروهی حضور داشتند و محمد نادری نیز به صورت اختصاصی کار کرد.

به گزارش ایرنا، تمرین تیم فوتبال استقلال از بعد از ظهر امروز (پنجشنبه) در زمین مجموعه نفت تهرانسر برگزار شد که بازیکنان پیش از شروع تمرین تست کرونا دادند و محمود فکری به مدت ۱۰ دقیقه برای شاگردان خود صحبت کرد.

سرمربی استقلال ضمن تشکر از تلاش بازیکنان برای پیروزی مقابل گل‌گهر سیرجان از آنها خواست تمرکز خود را برای بازی با آلومینیوم گذاشته و این برد را فراموش کنند.

یک گروه ۲۵ نفره از طرف حامیان مالی نیز به همراه تعدادی کودک و نوجوان برای تهیه مستند در تمرین حضور داشتند.  بازیکنانی که مقابل گل‌گهر به میدان رفته بودند، به تمرین ریکاوری پرداختند و سایر بازیکنان دستورات تاکتیکی را پشت سر گذاشتند.

همچنین فردین رابط با پایان اردوی تیم فوتبال جوانان، در تمرین امروز استقلال حضور یافت. صمد مرفاوی به دلیل مثبت اعلام شدن تست کرونایش در تمرین غایب بود. سبحان خاقانی بازیکن جوان استقلال که روز گذشته به دلیل مصدومیت تعویض شد، غایب بود.

داریوش شجاعیان و شیخ دیاباته در تمامی مراحل تمرینات گروهی حضور داشتند و محمد نادری در این تمرین به صورت اختصاصی کار کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

سرخط اخبار ورزش