تعاونی دهیاران بخش مرکزی مراغه تعاونی برتر کشوری شد

مراغه - ایرنا - بخشدار مرکزی مراغه گفت: شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی این شهرستان در نهمین جشنواره ملی تعالی مدیریت تعاونی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان تعاونی برتر کشور انتخاب و معرفی شد.

مصطفی مجیدی روز پنج شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: خانه تعاون گران کشور در راستای تعالی سازمانی تعاونی ها، اتحادیه ها و اتاق های تعاون هر ساله اقدام به ارزیابی و اعطای جایزه تعالی مدیریت تعاونی به تعاونی های برتر کشور می کند.

وی گفت: ۳۵ تعاونی در حوزه های مختلف به عنوان تعاونی برتر کشور انتخاب شدند که در حوزه دهیاری ها، شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی به عنوان تعاونی برتر انتخاب شد.
مجیدی با اشاره به اینکه مدل جایزه تعالی مدیریت تعاونی برای ارزیابی شرکت های تعاونی مدل تعالی سازمانیEFQM است، اضافه کرد: اجرای جایزه تعالی مدیریت تعاونی از سال ۱۳۹۱، این امکان را فراهم کرده‌ است که بسیاری از تعاونی ها از آن به عنوان ابزاری برای اعمال روش‌های نوین مدیریتی در تعاونی خود استفاده کنند.


وی ادامه داد: حضور فعال تعاونی ها در فرایند جایزه ملی تعالی مدیریت تعاونی نشانگر این است که تعاونی های برتر گام‌های بلندی را در مسیر تعالی برداشته و ضمن افزایش توان رقابتی، بر پایداری تعاونی خود افزوده و در تحقق اهداف سازمانی به موفقیت‌های بیشتری دست یابند.
بخشدار مرکزی مراغه خاطرنشان کرد: در این راستا شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی مراغه برای چهارمین بار به عنوان تعاونی برتر و نمونه کشوری انتخاب شد.
مجیدی به اهمیت این جشنواره اشاره کرد و گفت: این جشنواره دهم دی ماه با حضور شریعتمداری وزیرتعاون، کارو رفاه اجتماعی، کبیری معاون امورتعاون، شهریور دبیرکل خانه تعاونگران کشور، انصاری رییس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی، حسینی رییس دانشکده کارآفرینی و جمعی از فعالان بخش تعاون و تعاونی های نمونه ملی در سالن همایش های مجموعه تلاش پایتخت برگزار شد که هادی هادوی مدیر عامل شرکت تعاونی دهیاران بخش مرکزی مراغه از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این جایزه ملی را دریافت کرد.
به گزارش ایرنا، شرکت تعاونی بخش مرکزی مراغه دارای ۶۸ عضو است و اعضای آن را دهیاری های روستاها تشکیل می دهند.
شهرستان مراغه با حدود ۲۶۸ هزار نفر جمعیت در ۱۲۷ کیلومتری تبریز، مرکز آذربایجان شرقی واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها