۱۲ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۱۶
کد خبرنگار: 955
کد خبر: 84168745
۰ نفر

برچسب‌ها

نانوایان متخلف مشهد ۲۲ میلیارد ریال جریمه شدند

مشهد- ایرنا- معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار مشهد گفت: با اجرای طرح برکت به منظور نظارت بر زنجیره توزیع گندم و آرد در این شهرستان نانوایان متخلف ۲۲ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال جریمه شدند.

شکوه میرشاهی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این طرح ملی با نظارت بر زنجیره توزیع گندم و آرد در این شهرستان از ۲۶ آذر ماه آغاز شد که تا کنون هزار و ۳۰۰ واحد نانوایی در این قالب مورد بازرسی قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه ماهانه ۲۵ هزار تن آرد بین ۲ هزار و ۴۰۵ نانوایی مشهد توزیع می شود ادامه داد: از این تعداد واحد خبازی هزار و ۲۷۰ واحد آرد یارانه‌ای به قیمت ۶ هزار و ۶۵۰ ریال و بقیه آرد نیمه یارانه ای دریافت می کنند، آرد نیمه یارانه ای با احتساب هر کیلو گرم گندم به قیمت ۹ هزار ریال قیمت گذاری شده و به این قبیل نانوایی ها تحویل داده می شود.

معاون توسعه و برنامه ریزی فرماندار مشهد گفت: طی دو هفته گذشته و با فعالیت ۱۰ تیم بازرسی متشکل از بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف، بسیج اصناف، کارخانجات تولید آرد و مجموعه ای از بازرسان افتخاری فرمانداری با عنوان "حافظان نظام"، ۱۹۸ واحد صنفی به دلیل عرضه خارج از شبکه آرد، گرانفروشی و کم فروشی به مراکز تعزیرات حکومتی معرفی و متحمل پرداخت جریمه نقدی شدند.

شهرستان مشهد با ۳.۵ میلیون نفر جمعیت بیش از نیمی از جمعیت استان ۶.۴ میلیون نفری خراسان رضوی را در خود جای داده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها