ورزشکاران همدانی عناوین برتر مسابقات مجازی اسکواش کشور را کسب کردند

همدان_ ایرنا_ رئیس هیات اسکواش استان همدان گفت: ۲ ورزشکار همدانی موفق به کسب رتبه اول و دوم رده سنی آزاد دومین دوره مسابقات مجازی اسکواش کشور شدند.

اسدالله ربانی مهر روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این دوره از مسابقات ۲۲ آذر تا ۱۰ دی ماه امسال به صورت مجازی و با حضور ۷۹ اسکواش باز از ۱۷ استان کشور برگزار شد.
وی اظهار داشت: در پایان این مسابقات و در رده سنی آزاد بخش آقایان امیر صالح نصرتی و محمدمهدی دوات گر از همدان و سید محسن جدا از قم به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند. 
رئیس هیات اسکواش استان همدان گفت: آموزش و استعدادیابی در کنار تقویت زیرساخت ها از مهمترین برنامه های هیات اسکواش استان است.

به گفته وی، اجرای این برنامه های آموزشی در کنار توجه به توسعه و تقویت زیرساخت ها موجب کسب موفقیت های چشمگیری در یکسال گذشته توسط اسکواش بازان استان همدان در مسابقات داخلی و ملی شده است.

به گزارش ایرنا، مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش نیز چندی پیش طی نامه ای از اقدامات موثر و چشمگیر هیات استان همدان در زمینه رشد و توسعه این رشته ورزشی قدردانی کرد و گفت: موفقیت های رشته ورزشی اسکواش در همدان، نشانه اقدام و عملی در عرصه مدیریتی و تلاش و همت ورزشکاران است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها