فیلم کوتاه هنرمند اردبیل بهترین فیلم تجربی جشنواره مسیر ۶۶ آمریکا شد

اردبیل - ایرنا - جایزه بهترین فیلم تجربی نوزدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه Route ۶۶ آمریکا به فیلم "سایه‌های سنگین کلاغ" به کارگردانی بهنام اسدالهی هنرمند اردبیلی رسید.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا، نوزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه مسیر ۶۶ امسال با موضوع مسائل انسانی و حقوق بشر در شهر اسپرینگ فیلد واقع در ایالت ایلینویز آمریکا برگزار و فیلم کوتاه "سایه‌های سنگین کلاغ" به کارگردانی بهنام اسدالهی هنرمند حوزه هنری استان اردبیل جایزه بهترین فیلم تجربی را به دست آورد.

موضوع فیلم کوتاه "سایه‌های سنگین کلاغ" جنگ و صلح است و پیش از این در جشنواره‌های متعدد ملی و بین‌المللی از جمله فیلم کوتاه تهران، استارت باکو، گاتفست جامائیکا، جشنواره جهانی فیلم "آوانکا" پرتغال و filmsaaz  هندوستان حضور داشته و مورد نقد و نمایش قرار گرفته است.

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی بهنام اسدالهی، تهیه کنندگی علیرضا اسماعیلی در انجمن سینمای جوان اردبیل تهیه شده است.

 بهنام اسدالهی، هنرمند اردبیلی فعالیت هنری خود را از سال ۱۳۸۷ با دستیاری در سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی آغاز کرده است.

وی که پیش از این به عنوان صدابردار و صداگذار با پروژه‌های حرفه‌ای و نیمه حرفه‌ای متعدد برون مرزی و شبکه‌های ملی همکاری داشته و در کارنامه هنری خود کارگردانی یک انیمیشن و چهار فیلم کوتاه داستانی را دارد.

این هنرمند اردبیلی در جشنواره‌های بین‌المللی متعددی حضوری فعال داشته و موفق به کسب جوایز شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها