خیر یزدی ۱۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان اهدا کرد

یزد- ایرنا- رییس ستاد دیه یزد گفت: یکی از نیکوکاران و پیرغلام حسینی با حضور در دفتر این نهاد ۱۰۰ میلیون تومان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد مالی استان اهدا کرد.

اسلام افشون روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اینکه این خیرخواست نامش ذکر نشود، هدف از این اقدام خود را باقیات الصالحات برشمرد .

وی ادامه داد: با کمک این خیر زمینه آزادی سه زندانی محکوم مالی فراهم شد و آنها به آغوش خانواده های خود بازگشتند ،  امید است اینگونه خدمات معنوی و انسانی در استان افزایش یابد .

همچنین رییس ستاد دیه استان ششم دی‌ماه جاری به ایرنا گفته بود: یکی از خیران ۱۰۰ میلیون تومان برای آزادی پنج زندانی جرایم غیرعمدمالی اهدا کرد.

افشون افزود: این خیر هدف خود را کسب رضایت الهی و ذخیره ای برای باقیات الصاحات ذکر کرد.

وی ادامه داد: خیران با حضور در ستاد دیه می‌توانند کمک‌های خود را برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمدمالی  اهدا و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند .

به گفته وی مردم نوعدوست برای آزادی زندانیان می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۷۰۱۱۱۱۱۱۹۹ ستاد دیه و حساب ۳۸۰۰۰۰۹۰ واریز کنند و  تلفن ۰۹۱۳۰۹۹۲۸۸۰ و ۰۹۱۰۳۸۱۱۵۵۳ برای پاسخگویی پرسش خیران و مردم نیکوکار در نظر گرفته شد.

هم‌اکنون ۲۲۵ زندانی جرایم غیرعمدمالی در زندان های استان بسر می برند که برای آزادی آنها ۵۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان نیاز است.

استان یزد چهار ندامتگاه برای نگهداری مددجویان زندانی دارد و حدود چهار هزار نفر دوره محکومت خود را سپری می  کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها