مشاور سپاه پاسداران: راه سردار سلیمانی با قوت بیشتری تداوم می یابد

رشت _ ایرنا_مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: راه شهید سلیمانی در مسیر اهداف جبهه مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان همواره تداوم می یابد.

سردار محمد علی حق بین روز پنجشنبه در مراسم اولین سالگرد شهادت سپهد حاج قاسم سلیمانی در جمع دانش پژوهان، کارکنان  و خانواده های آنان در فرماندهی آموزش تخصصهای دریایی باقرالعلوم (ع) افزود: امروز سلیمانی های فراوانی داریم و راه این بزرگ مرد مقاومت را ادامه می دهیم.
وی با گرامیداشت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا (س) خاطرنشان کرد: دشمنان ما مرتکب یک اشتباه بزرگ استراتژیک شدند؛ چراکه فکر کردند با شهادت ایشان می‌توانند نقشه‌های شوم خود در منطقه را اجرایی کنند.
وی اظهار کرد:‌ آمریکا با کار سخیف خود در شهادت سردار سلیمانی در خاورمیانه جایگاهی ندارد و همه برنامه‌هایش یکی پس از دیگری از بین رفت.
مشاور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران به قدرت داعش اشاره و تأکید کرد: آمریکایی‌ها آنقدر به این گروه قدرت و آموزش داده بودند که اواخر، از قدرت این گروه هراس داشتند. گروهی که جنگیدن با آنها سخت بود اما سردار سلیمانی با اراده راسخ و برای جرأت دادن به نیروهای مقاومت روی خاکریزها قدم میزد تا پشت خاکریز، نیروها قدرت بگیرند.
همرزم شهید سهپد حاج قاسم سلیمانی این شهید را یک نظامی شجاع و کم‌نظیر در عرصه‌های جنگ برشمرد و بیان کرد:‌ حاج قاسم در تصمیمات خودش همه را دخیل می‌کرد، اما تصمیمی که می‌گرفت پای آن می‌ماند و اهل عمل بود.
وی اخلاص، دینداری، صبر، مقاومت، مردم‌داری و ولایتمداری را از شاخصه‌های شهید سپهبد سلیمانی عنوان و تصریح کرد: راه شهید سلیمانی در مسیر اهداف جبهه مقاومت و ایستادگی در برابر دشمنان برای همیشه ادامه دارد و انقلاب اسلامی قوی‌تر از گذشته به مسیر خود ادامه خواهد داد.
این فرمانده گیلانی مدافع حرم شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را یک هدیه از طرف خدای بزرگ به ملت ایران دانست که موجب خیر و برکت برای نظام و کشور می‌شود و اضافه کرد: امروز شاهد یک همدلی و وحدت در کشور هستیم که این همدلی و وحدت مرهون خون پاک شهید سلیمانی است.
وی متذکر شد:‌ با حفظ این وحدت و اتحاد و انسجام در سایه پیروی از فرامین مقام معظم رهبری، دشمنانمان را از خاورمیانه بیرون می‌کنیم.
وی با تأکید بر اینکه امروز باید پشت سر رهبری باشیم، افزود: در عصر تکنولوژی قرار داریم و مسلمانان نیز راه ایستادگی در برابر دشمنان را یافته‌اند. دشمن در همه عرصه‌های سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و به ویژه فرهنگی با ما در جنگ است.
سردار حق بین  بیرون کردن آمریکا از منطقه را پیروزی بزرگی دانست، ادامه داد: همه باید با وحدت و صلابت و همدلی پشت سر رهبری باشیم و کسانی که می‌خواهند مردم را بترسانند باید بدانند که از دشمن هستند.
وی با بیان اینکه دشمن در عرصه نظامی هیچ اقدامی نمی‌تواند علیه ما انجام دهد، گفت: در حوزه فرهنگی باید متولیان امر بیشتر از گذشته کار کنند. دشمن در این حوزه و برای تأثیرگذاری بر ذهن و روح جوانانمان نقشه دارد لذا باید هوشیارانه عمل کنیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها