چهار هزار خانه ورزش روستایی در کشور تجهیز شد

خرم‌آباد - ایرنا - معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: چهار هزار خانه ورزش روستایی تاکنون در کشور تجهیز شده که نشان می‌دهد دولت تدبیر و امید به ورزش در روستاها توجه ویژه دارد.

به گزارش ایرنا "جمشید تقی زاده" روز پنجشنبه در آیین تجهیز خانه ورزش روستایی لرستان اظهار داشت: تجهیز خانه های ورزش روستایی در راستای رسالت وزارت ورزش و جوانان در کشور می باشد و امیدواریم دستاوردهای دولت تدبیر و امید در خصوص طرح های نیمه تمام ورزش روستایی تا پایان دولت به اتمام برسد.

وی با اشاره به فعالیت سه هزارو ۵۰۰ سازمان مردم نهاد در کشور گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون و تعطیلی باشگاهی های ورزشی، ۲۸ هزار باشگاه متضرر شدند که در این راستا تسهیلاتی پرداخت شده است.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان گفت: طرح جامع باشگاه‌داری تنظیم و به هیات دولت ابلاغ شده است و پس از آن به مجلس رفته و در صورت تصویب تحولی در زمینه باشگاه داری فراهم می شود.

تقی زاده بیان کرد: لرستان از ظرفیت ورزشی بالایی برخوردار است و امیدواریم با طرح جامع باشگاه داری به جایگاه اصلی خود بازگردد که همت و تعامل و همدلی در این راستا موجب پیشرفت خواهد شد.

۱۰ خانه ورزش روستایی لرستان روز پنجشنبه با حضور جمشید تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان تجهیز شد و در اختیار ورزشکاران قرار گرفت.

جمشید تقی زاده معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های وزارت ورزش و جوانان در سفر یکروزه خود به لرستان ضمن شرکت در آیین تجهیز خانه های ورزش روستایی از طرح های ورزشی استان بازدید خواهد کرد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha