۸۱۷ دستگاه خودرو از جاده‌های خراسان ‌رضوی برگردانده شد

مشهد- ایرنا- سرپرست پلیس ‌راه فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۸۱۷ دستگاه خودرو در جریان اجرای طرح منع ورود خودروهای غیر بومی به شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی از ورودی شهرهای این استان برگردانده شدند.

سرهنگ حسین میش‌مست روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: همچنین طی این مدت رانندگان ۹۹۳ دستگاه خودرو با پلاک غیربومی نیز پیامک تذکر دریافت کردند.
وی ادامه داد: جریمه پنج میلیون ریالی نیز طی ۲۴ ساعت گذشته برای رانندگان ۲۱۶ دستگاه خودرو اعمال شد.
سرپرست پلیس ‌راه فرماندهی انتظامی خراسان ‌رضوی گفت: در حال حاضر ترافیک در جاده‌های استان عادی و روان است.
طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی و ممنوعیت رفت و آمد درون شهری از ساعت ۲۱ تا چهار بامداد هر روز همزمان با محدودیتهای سراسری از اول آذر ماه گذشته در مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی از سوی پلیس راهور در حال اجراست.
بر اساس آخرین تحلیلهای آماری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هم ‌اینک در کشور ۱۰۸ شهرستان در وضعیت نارنجی و ۳۴۰ شهرستان در وضعیت زرد از لحاظ شیوع ویروس کرونا قرار دارند و هیچ شهری در ایران از این لحاظ با وضعیت قرمز مواجه نیست.
بر اساس آخرین اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با فوت ۱۲۸ بیمار دیگر از مبتلایان قطعی به بیماری کووید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته، شمار جانباختگان قطعی این بیماری در کشور به ۵۵ هزار و ۲۲۳ تن رسید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها