رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن نمایشگاه مجازی شهید سلیمانی برگزار کرد

تهران-ایرنا- رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن در سالگرد شهادت سردار دلها، نمایشگاه مجازی «شهید سلیمانی، چهره بین المللی مبارزه با تروریسم» را در قالب گالری‌های متنوع برگزار کرد.

به گزارش رایزنی فرهنگی سفارت ایران در ژاپن، این نمایشگاه مجازی شامل  ۱۱۰ قطعه عکسی است که در سال گذشته و چند روز پس از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، در اولین نمایشگاه عکس با عنوان «سردار سلیمانی؛ چهره بین المللی مبارزه با تروریسم» از سوی رایزنی فرهنگی تهیه و به صورت فیزیکی برپا شده بود.

در این نمایشگاه پس از ورود از طریق لینک اینترنتی و فشردن دکمه ادامه و قبول، وارد نمایشگاه شده و امکان قدم زدن، تنظیم فاصله، حرکت در تالارها، بزرگنمایی، تنظیم کیفیت نمایشگاه در بخش ابزارها و ... وجود دارد.

لینک نمایشگاه در پایگاه اطلاع رسانی رایزنی فرهنگی به زبان ژاپنی درج گردیده و از طریق زیر قابل دسترس است: https://b۲n.ir/۰۳۴۵۹۹

همچنین در ادامه اجرای برنامه های رایزنی فرهنگی ایران در ژاپن، تهیه نماهنگ های ویژه این مناسبت، اینفوگرافی زندگی شهید سلیمانی و برگزاری سمینار تخصصی و مجازی «معرفی قهرمان ملی ایران، شهید سپهبد قاسم سلیمانی» برگزار خواهد شد.

شهید قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس سپاه پاسداران جمهوری اسلامی سحرگاه ۱۳ دی ماه سال ۱۳۹۸ توسط شلیک موشک از پهپاد آمریکایی در فرودگاه بغداد ترور شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha