رزمایش بزرگ همدلی نیروی انتظامی در خراسان ‌رضوی برگزار شد

مشهد- ایرنا- چهارمین مرحله رزمایش بزرگ همدلی مومنانه کارکنان نیروی انتظامی خراسان ‌رضوی در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی در مشهد برگزار شد.

فرمانده انتظامی خراسان رضوی روز پنجشنبه در حاشیه این رزمایش به خبرنگار ایرنا گفت: نیروی انتظامی استان در لبیک به ندای مقام معظم رهبری در خصوص کمک به اقشار نیازمند، در سال جاری تاکنون سه مرحله رزمایش همدلی برگزار کرده و امروز نیز چهارمین مرحله این رزمایش برگزار شد.
سردار محمد کاظم تقوی افزود: در این مرحله از رزمایش بیش از ۵۰۰ بسته کمک معیشتی هر یک به ارزش سه و نیم میلیون ریال آماده توزیع است.
وی ادامه داد: از آنجا که روسای کلانتری‌ها با اقشاری مواجه هستند که در تامین معیشت اولیه خود دچار مشکل هستند، از این رو بخشی از این بسته‌ها برای توزیع در اختیار روسای کلانتری‌ها بویژه کلانتری‌های حاشیه شهرها قرار می‌گیرد.
فرمانده انتظامی خراسان‌رضوی گفت: افراد بزه ‌دیده و همچنین سربازان وظیفه که از شرایط مالی مناسبی برخوردار نیستند نیز در این طرح حمایت می‌شوند.
وی افزود: حمایت‌های آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی فرمانده قرارگاه مواسات در استان نیز در اجرای این رزمایش قابل تقدیر است و امیدواریم پنجمین مرحله این رزمایش را هم تا قبل از پایان سال در مقیاس بزرگتر برگزار کنیم.
توزیع هفت هزار بسته کمک معیشتی
رییس عقیدتی- سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان‌رضوی نیز در این رزمایش گفت: تاکنون هفت هزار بسته کمک معیشتی در استان توسط همکاران نیروی انتظامی آماده و توزیع شده‌ است.
حجت الاسلام علیرضا رامیار افزود: این بسته‌ها با اولویت مناطق محروم در مشهد و شهرستان‌ها  توزیع می‌شود و علاوه بر توزیع بسته‌ها در منازل اقشار نیازمند، به مشکلات آنها در سایر حوزه‌ها بویژه در بخش امنیتی نیز رسیدگی می‌شود.
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی شیوع ویروس کرونا و مشکلات معیشتی ناشی از اعمال محدودیتهای پیشگیرانه و توقف فعالیت بسیاری از مشاغل، نسبت به تبعات اقتصادی آن هشدار داده و بر لزوم ارائه کمکهای همه‌جانبه به افراد و خانواده‌هایی که از این بابت دچار تنگناهای معیشتی شده‌اند تاکید فرمودند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها