تلاوت دسته جمعی قرآن به یاد شهید سلیمانی در کردستان برگزار می‌شود

سنندج - ایرنا - مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کردستان از برگزاری تلاوت دسته جمعی قرآن به یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در استان خبرداد و گفت: اعضای این کانون‌ها هم به مناسبت نخستین سالگرد این شهید در پویش مردمی ختم قرآن کریم شرکت می‌کنند.

به گزارش ایرنا، کامل گلباغی روز پنجشنبه در نشست مجازی با خبرنگاران اظهار داشت: سامانه پویش پیامکی ختم جمعی قرآن کریم هدیه به روح سردار سرافراز اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمان ایشان راه‌اندازی شده است.

وی افزود: این پویش با نیت «با شهدا عهد می‌بندیم» هر روز با قرائت یک صفحه از مصحف شریف قرآن فعالیت خود را در آستانه سالروز شهادت سردار سلیمانی آغاز کرده است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان یادآور شد: اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان تا ۱۵ دی ماه جاری فرصت دارند تا با ارسال نام و نام خانوادگی و ذکر نام سوره ختم شده به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۸۹۴۰۴۴۱ دراین پویش قرآنی شرکت کنند.

گلباغی اظهار داشت: بعد از اتمام این پویش مردمی  از ۱۴ نفر از شرکت‌کنندگان عضو کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با اهداء جوایزی تقدیر به عمل می‌آید.

در حال حاضر ۶۰۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در استان کردستان وجود دارد که درصد بیشتر این کانون ها در روستاهای استان دایر شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها