پنج باند بزرگ قاچاق دام در استان کرمانشاه متلاشی شد

کرمانشاه- ایرنا- دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کرمانشاه اعلام کرد که به تازگی پنج باند بزرگ قاچاق دام به خارج از کشور، توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) متلاشی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سعید قاسمی روز پنجشنبه در نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، با ارایه گزارشی در خصوص بند «د»  ماده ۲ قانون مصوب مجلس شورای اسلامی گفت: این قانون در راستای بررسی و ارزیابی کالاهای قاچاق است که توسط ادارات ذیربط مانند گمرک و صنعت، معدن و تجارت اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه قاچاق دام یکی از معضلات و مشکلات کنونی است،  افزود: برای مبارزه با قاچاق دام در استان اقدامات اثرگذار و گسترده ای صورت می گیرد و در این راستا به باندهای قاچاق دام ضربه های مهلکی وارد می شود و به تازگی پنج باند مهم توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) مهندم و متلاشی شدند.

دبیر ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان کرمانشاه عنوان کرد: هدف کلی و نهایی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز کشور و همچنین کمیسیون مبارزه با قاچاق و ارز استان ها، جلوگیری از ورود کالاهای قاچاق به داخل و همچنین جلوگیری از خروج کالاهای داخلی بدون هماهنگی با ادارات ذیربط است که ما نهایت اهتمام و تلاش خود را در این زمینه ها بکار گرفته ایم.

قاسمی یادآور شد: آمار کشفیات کالاهای قاچاق در کرمانشاه نشان می دهد که یک عزم جدی برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در این استان وجود دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها