سند راهبردی بانوان استان همدان در دوران دفاع مقدس تدوین می‌شود

همدان- ایرنا- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری همدان گفت که سند راهبردی نقش و جایگاه بانوان استان در دوران هشت ساله جنگ تحمیلی با همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس درحال تهیه و تدوین است و به زودی از این سند رونمایی خواهد شد.

ربیعه علی محمدی روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به هجمه فرهنگی و هدف گرفتن بنیان خانواده از سوی دشمنان انقلاب، برنامه ریزی مدون و هدفمند در حوزه بانوان ایرانی براساس آموزه‌های هشت سال دفاع مقدس اقدامی مهم و ضروری است.

وی اظهار داشت: خانواده به عنوان بنیان اصلی جامعه، محلی برای پرورش نیروی انسانی و تعالی و تحرک کشور محسوب می شود لذا با تلاش یک ساله بانوان فعال در حوزه ایثار و شهادت و همکاری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، تدوین این سند در دستور کار قرار گرفت.

علی محمدی گفت: در این سند راهبردی ضمن تاکید بر پایبندی زنان و دختران این سرزمین به اصول و ارزش‌های انقلاب اسلامی، مسیر رشد، هدایت و تحقق جامعه مهدوی و منویات رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب ترسیم و تببین شده است.

مدیرکل امور بانوان استانداری همدان افزود: این سند با ۱۶ راهبرد کلان و ۱۱۷ راهبرد عملیاتی می تواند الگویی برای استفاده بانوان در سطح ملی و همچنین نسل های آینده کشور باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها