ورود کالای قاچاق امنیت تولید داخلی را تهدید می‌کند

کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با تاکید بر حمایت از کالای تولید داخل گفت: ورود کالای قاچاق به کشور امنیت تولید داخلی را تهدید می‌کند از این رو مبارزه با آن یک ضرورت است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند روز پنجشنبه در نشست ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: هدف از برخورد قاطع با کالاهای قاچاق کمک به افزایش تولید در راستای رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال است لذا دستگاه های ذیربط موظف به برخورد و مبارزه قاطع با پدیده قاچاق کالا هستند.

وی تصریح کرد: از یکسو باید تلاش کنیم که فضا برای تولید هر چه بیشتر کالاهای داخلی فراهم شود و از سوی دیگر تلاش شود که زمینه برای ورود کالاهای قاچاق که امنیت تولیدات داخلی را تهدید می کند، از بین برود زیرا همه موظف به کمک برای افزایش تولید کالاهای داخلی به منظور ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی کشور و استان هستیم.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: ما از انجام هرگونه اقدام و برنامه ای که در راستای کمک به افزایش تولیدکالاهای ایرانی و مبارزه با قاچاق کالا باشد، در استان دریغ نخواهیم کرد.

بازوند در بخش دیگری از صحبت های خود بر مبارزه جدی با قاچاق دام تاکید کرد و گفت: باید به صورت جدی در این زمینه نظارت انجام گیرد و از خروج دام از کشور جلوگیری شود.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: تمام دستگاه های مربوطه در زمینه مبارزه با قاچاق کالا و ارز موظف هستند که تمام تلاش خود را به منظور جلوگیری از خروج کالاهای اساسی موردنیاز کشور و ورود کالاهای قاچاق به کار گیرند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها