آزمون استخدامی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در اردبیل برگزار شد

اردبیل-ایرنا-معاون مدیریت و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گداری اجتماعی در استان اردبیل برگزار ‌شد.

به گزارش ایرنا ، یعثوب نژاد محمد روز پنجشنبه در جریان بازدید از روند برگزاری آزمون استخدامی تصریح کرد: کل سهمیه استخدامی در نظر گرفته شده در این آزمون در سراسر کشور  ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر برای ۸۱ دستگاه اجرایی و از ۲۴۰ رشته شغلی است.
وی با اشاره به اینکه ۴۳۷  نفر از این تعداد سهمیه استان اردبیل برای ۱۳ دستگاه اجرایی است ، اظهار کرد: بیشترین سهم از استخدامی های جدید استان به اداره کل آموزش و پرورش، استانداری و اداره کل بهزیستی تعلق دارد.
نژاد محمد ادامه داد: همچنین اداره کل ثبت احوال، جهاد کشاورزی و پزشکی قانونی در ردیف بعدی قرار دارند.
معاون استاندار اردبیل با بیان اینکه این آزمون امروز و فردا در چهار شهرستان استان با تعداد  ۹ هزار و ۸۲۷ نفر  شرکت کننده برگزار می‌شود ،گفت: ترکیب جنسی پذیرفته شدگان در این آزمون استخدامی بر اساس سهمیه‌های اختصاص یافته ۶۰ درصد برای مردان و ۴۰ درصد برای بانوان است.
نژاد محمد تصریح کرد: ۲ ماه بعد از برگزاری آزمون  نتایج اولیه اعلام و افراد قبول شده پس ازانجام  مصاحبه و تعیین صلاحیت‌های عمومی از سال آینده جذب دستگاه اجرایی می شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها