مشق نوع دوستی در سایه رزمایش همدلی و احسان

یاسوج- ایرنا- با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در کهگیلویه و بویراحمد ۱۶ هزار بسته ارزاق به محرومان با محوریت آسیب دیدگان از کرونا و همچنین ۳۰ سری جهیزیه به زوج های جوان در مناطق کم تر برخوردار استان در مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان اهدا شد.

به گزارش ایرنا، نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج در حاشیه این آیین اظهار داشت: این بسته های حمایتی از سوی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در مسجد صاحب الزمان یاسوج برای افراد محروم و مستمند در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی افزود: تاکنون اقدامات قابل توجهی از سوی این ستاد در کهگیلویه و بویراحمد انجام گرفته که ستودنی است.

وی تصریح مرد: این کارها التیام و توجهی به اقشار آسیب پذیر، مستمند و ناتوان بوده که تاکنون دستگاه های دیگری همچون کمیته امداد، هلال احمر، سپاه، آستان قدس رضوی و ... در این باره ورود پیدا کرده اند.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی با تبریک ساخت واکسن کرونا، افزود: صدای رسای رشد علمی دانشمندان ایرانی به گوش عالم رسیده و این مایه فخر و مباهات است.

وی تاکید کرد: در این شرایط سخت پیروزی عظیمی نصیب ایران شده و دستیابی به این واکسن در سطح جهانی حیرت اور است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان ۱۶ هزار بسته معیشتی میان اقشار اسیب دیده از کرونا در مناطق کم برخوردار استان توزیع می شود.

شایان نادری نیز ابراز داشت: ارزش ریالی هر بسته یک میلیون ریال محاسبه شده و مجموع هزینه این بسته ها ۱۶ میلیارد ریال بوده است.

وی تاکید کرد: این بسته ها توسط نیروهای جهادی که با قرارگاه ستاد اجرایی فرمان امام در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند، در مناطق صعب العبور ‌و محروم توزیع خواهد شد. 

نادری عنوان کرد: همزمان با شیوع ویروس کرونا ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان ۴ رزمایش احسان و همدلی، یک رزمایش مشق احسان و یک رزمایش احسان سلامت برگزار شده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش‌ از ۱۵۰ میلیارد ریال در مجموع ارزش بسته ها و ارزاقی بوده که در کل استان توزیع شده است.

وی بیان کرد: تا شب عید ۴ رزمایش دیگر در حوزه های مختلف اجرایی خواهد شد و سهمیه ها با توجه به عمق محرومیت ها افزایش پیدا می کند.

نادری افزود: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) سه هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال تاکنون در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته این استان دربخش‌های مختلف عمرانی و اقتصادی سرمایه گذاری کرده است.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجرای یکهزار مسکن ملی از سوی شرکت توسعه عمران در شهر یاسوج نیز به زودی آغاز می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها