فرماندار گناباد: برخی با سیاه نمایی خدمات نظام را زیر سوال می برند

گناباد- ایرنا- فرماندار گناباد گفت: برخی با سیاه نمایی های گسترده در فضای مجازی در راستای منافع دشمنان دستاوردها و خدمات نظام و دولت را در بخشهای مختلف زیر سوال می برند.

حامد قربانی روز پنجشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی گناباد افزود: باید به جای سیاه نمایی و منحرف کردن اذهان مردم از طریق فضای مجازی با بیان خدمات و دستاوردهای دولت و نظام در آحاد جامعه امید ایجاد کرد.

وی ادامه داد: باید خدمات دولت تدبیر و امید از جمله دو هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال طرح عمرانی که هم اکنون در این شهرستان در حال اجراست  برای مردم تبیین شود.

فرماندار گناباد گفت: نباید همواره سوء مدیریت را عامل اصلی کمبود روغن نباتی بیان کرد بلکه باید علت اصلی این مساله را که توقیف کشتی های حامل مواد اولیه توسط دشمنان است، برای مردم مطرح کرد و مردم باید بدانند مسوولان در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی دشمنان از هیچ تلاشی برای خدمات صادقانه به مردم دریغ نمی کنند.

وی افزود: استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا با تشدید تحریمهای اقتصادی علاوه بر دولت و نظام همه ملت ما را آماج تحریمهای خود قرار داده و حتی دارو و درمان را هم از تحریمهای خود بی نصیب نگذاشته است.

قربانی با بیان اینکه از وضعیت فضای مجازی این شهرستان راضی نیستیم، خواستار  افزایش نظارت مسوولان ذیربط بر این بخش شد.

وی با گرامیداشت یاد شهید سلیمانی ادامه داد: دشمنان با حمایت از گروههای تکفیری نظیر داعش و جنایتهای مختلف به دنبال نشان دادن تفکرات افراطی بودند تا جلو گسترش تفکرات اسلام ناب محمدی (ص) را بگیرند، ولی با ایستادگی و عزم جدی نیروی قدس سپاه و شهید سلیمانی، داعش در سوریه و عراق شکست خورد.

فرماندار گناباد گفت: باید با استفاده از ظرفیتهای مختلف از جمله فضای مجازی رشادتهای شهید سلیمانی را برای مردم و نسل جوان تبیین نمود.

وی افزود: هیچ یک از مسوولان و معاونان دستگاههای اجرایی گناباد حق عضویت در شرکتهای هرمی را ندارند و در صورت مشاهده و اعلام گزارش با آن برخورد می شود.

مرکز شهرستان ۹۰ هزار نفری گناباد در ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها