۲ پرواز فرودگاه بجنورد لغو شد

بجنورد- ایرنا- شرکت‌های هواپیمایی ماهان و آسمان ۲ پرواز روز جمعه و یکشنبه خود را در مسیر تهران - بجنورد لغو کردند.

مدیر فرودگاه شهدای بجنورد روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دو شرکت دلیل لغو پروازها را اعلام نکرده اند.

محمد ابراهیم قدمگاهی گفت: فرودگاه بجنورد در روز یکشنبه ۲ برنامه پروازی توسط ایرلاین های آسمان و ایران ایر دارد که شرکت آسمان برنامه پروازی خود را لغو کرد.

در چند هفته گذشته بیشتر پروازها در مسیر تهران - بجنورد به علت وجود مه و شرایط نامناسب آب و هوایی در مرکز خراسان شمالی لغو شده و یا از آسمان بجنورد به تهران بازگشته است.

ماهان و شرکت های آسمان و ایران ایر در اسفند ۹۸ و امسال به علت شیوع ویروس کرونا و کاهش استقبال از سفر، شمار زیادی از برنامه های پروازی خود را لغو کرده بودند اما در فصول پاییز و زمستان نیز بخش زیادی از برنامه های پروازی این فرودگاه به علت شرایط نامناسب آب و هوایی ملغی می شود.

فرودگاه مرکز استان خراسان شمالی در هفته میزبان هشت برنامه پروازی شرکت های هواپیمایی ایران ایر، ماهان و آسمان است.

استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی در شمال شرق کشور قرار دارد و فاصله بجنورد، مرکز این استان تا تهران افزون بر ۷۰۰ کیلومتر و تا مشهد ۲۵۰ کیلومتر است.

هواشناسی خراسان شمالی روز پنجشنبه با صدور اطلاعیه ای از بارش برف و باران، کولاک برف و مه در مناطق کوهستانی این استان تا روز یکشنبه خبر داده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها