آرامش و ثبات جهان اسلام مرهون رشادت‌های سردار سلیمانی است

سبزوار- ایرنا- فرماندار خوشاب گفت: سردار شهید سلیمانی الگوی عملی مقابله با استکبار جهانی بود و امروز آرامش و ثبات جمهوری اسلامی و جهان اسلام مرهون شجاعت و رشادت‌های سردار سلیمانی است.

امان الله خدمتگزار روز پنجشنبه در آیین گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای انقلاب اسلامی افزود: سردار سلیمانی از فرماندهان فرا منطقه‌ای و ارشد نظام جمهوری اسلامی ایران بود که تاثیرات وی در عرصه داخلی، بین المللی و مقاومت نمایان است.

وی اضافه کرد: زمانی که گروه تکفیری داعش با همدستی استکبار جهانی با هدف بر هم زدن امنیت جهان اسلام شکل گرفت سردار شهید سلیمانی برنامه ریزی لازم را برای مقابله با این عناصر پلید با کمک جبهه مقاومت طراحی کرد.

فرماندار خوشاب گفت: امروز مکاتب شهدا، شهید سلیمانی و شهدای انقلاب حول محور اندیشه امام (ره) و به پیروی از نهضت عاشورا شکل گرفته که بیانگر تداوم این مسیر و ارزش‌ها است.

خدمتگزار با اشاره به اجرای طرح شهید قاسم سلیمانی برای مقابله با کرونا افزود: در این راستا طرح "هر مسجد، یک پایگاه سلامت" با همراهی بهورزان، خیران،  نیروی مقاومت بسیج و شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان خوشاب شکل گرفته است.

وی ادامه داد: توزیع بسته‌های معیشتی طرح مومنانه و شناسایی مبتلایان به ویروس کرونا و حمایت درمانی ومعیشتی آنها از برنامه های طرح شهید قاسم سلیمانی برای مقابله با کروناست.

سلطان‌آباد، مرکز شهرستان ۳۸ هزار نفری خوشاب در ۱۹۷ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha