۱۱ دی ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۳۶
کد خبرنگار: 953
کد خبر: 84168253
۰ نفر

برچسب‌ها

سهمیه آرد و سوخت برخی نانوایی‌ها در بندرعباس قطع می‌شود

بندرعباس - ایرنا - معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار بندرعباس گفت: سهیه سوخت و آرد نانوایی‌هایی که در محدوده‌های گازکشی شده قرار داشته و به این شبکه متصل نشده‌اند به تدریج قطع می‌شود.

حسبن باباخانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مهلت یک‌ماهه نانوایی‌ها این شهر که در محدوده محله‌های گازکشی شده قرار داشته‌اند برای اخذ انشعاب و اتصال به شبکه گازشهری در آذرماه پایان یافت.

وی ادامه داد: حدود ۳۰ درصد نانوایی‌های واقع شده در این محله‌ها به شبکه گاز شهری متصل شده‌اند و به عبارت روشن‌تر تنها ۲۸ واحد از ۹۸ واحد مشمول نسبت به دریافت انشعاب و اتصال به شبکه گاز شهری اقدام کرده‌اند.

وی اضافه کرد: نانوایی‌ها تا پیش از قطع سهمیه سوخت و آرد خود نسبت به اخذ انشعاب و  اتصال به شبکه گاز شهری اقدام کنند تا در روزهای آینده دچار مشکل نشوند.

معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری بندرعباس خاطر نشان کرد: این محله‌ها شامل شهرک توانیر، شهرک فجر، مسکن مهر پیامبر اعظم، گلشهر جنوبی تا خیابان صمدو، شهرک نبوت، الهیه شمالی، الهیه جنوبی، شهرک طلاییه تا شهرک امام رضا، شهرک توحید، بهشت بندر، زعفرانیه، شرق بلوار دانشگاه، چهار راه پگاه، کوی نواب، داماهی می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =